Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mekkora egy 8 hetes cica?

Mekkora egy 8 hetes cica?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttünk, magunkhoz veszünk egy kiscicát. Felvettük a kapcsolatot egy pasival, sima házi cicát kínál ingyen, elvileg 8 hetesek, de nekem olyan kicsinek tűnnek, szerintem fiatalabbak.

Kerestem a google-n, de nagyon nagy szórásban adta be a képeket. Súlyt találtam, de mivel még nem volt soha macskám, ez az adat nekem nem mondott semmit.

Szóval ha egy képet tudnátok mutatni, mekkora egy valóban 8 hetes kiscica, azt nagyon megköszönném!


2014. máj. 25. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Juj, hát eléggé aprócskák. :) Nálunk 6 ill. 7 hetes kiscicák vannak, és ők még nagyon kicsik, szükségük van az anyjukra (de már persze tudnak eszegetni, de azért még bőven szopiznak is), én egyelőre még nem adnám őket senkinek...


Amúgy ezt a képet találtam, amin szerintem legjobban lehet látni:

[link]

2014. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is 8 hetesen hoztam el a cicánkat egy hónapja. Nagyon picikének tűnt, aztán napról-napra kivillantotta a kis (raptor)fogait. Visszatérve a kérdésre: kb 15 centiske lehetett :)
2014. máj. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Ezek szerint csak én gondoltam, hogy már nagyobbnak kéne lenniük.

2014. máj. 30. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!