Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicak csipas szemere mi a...

Kiscicak csipas szemere mi a jo megoldas?

Figyelt kérdés
mosom kamilla teaval, ami jo is ra, de az egyik kiscica egyik szeme be is van dagadva.tudnatok erre valami kremet, szemcseppet? (ha elofodult mar valaki cicajaval ilyen) vagy hivjam fel a dokit es kerdezzem meg tole?
2014. máj. 27. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Állatorvos kiír rá szemcseppet, az nagyon hamar rendbe teszi. De gyerekeknek való antibiotikumos szemcsepp is jó rá, a mieinket azzal kezeltük ki.

Ha nagyon csúnya, azért mutasd meg az állatorvosnak.

2014. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem árt ha felhívod a dokit, mert mi hiába ajánlunk bármit ha nem használ, és úgy mész utána a dokihoz hogy ez és ez volt a baj, xy-t kentem rá, csepegtettem de nem használt csináljon valamit, azt nézi jó szemmel.


Nekem a 3 hónapos kiscicámnak gyulladt be a szeme, felhívtam az állat orvost, azt mondta hogy floxal szemkenőcsel (humán szemkenőcs) kenjem napi 3x egy hétig, úgy hogy előtte langyos kamillás vattával szétnyitom a szemét.Mondta ha nem javul egy hét után vigyem el hozzá.

Nálunk használt.


De mindenképp kérd ki előtte annak az orvosnak a tanácsát akihez vinnéd, mert lehet hogy ő épp nem híve a kenőcsnek.

2014. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!