Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vélemények a Purina One...

Vélemények a Purina One száraz macskatápról?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám szereti, szerintem minőségi.
2014. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
az enyém is szereti. az hogy minőségi, azt nem mondanám, de szerencsére nem bántja a hasát, és ez a lényeg.
2014. máj. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Enyém is ezt eszi mostanában. Szereti, de hogy olyan nagyon minőségi-e azt most így hirtelen nem tudnám megmondani. Nyilván minőségibb, mint az egyes száraztápok (Friskies, Whiskas, Darling, Tescos, Lidl-ös, Sparos, Auchanos stb..), de vannak nála sokkal jobb macskatápok is (Happy Cat, Eukanuba, Josera, Brit stb.) igaz drágábban.

Szerintem nem ártasz vele, de kipróbálhtasz jobbat is, mert van nála jobb.

2014. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó táp.Közép kategóriás. Az én cicám imádja.Whiskas,friskies,KitEkat,Felix stb. nagyon rossz tápok.A Tesco Value eledelekről nem is beszélve.Én olyat szoktam adományozni a menhelynek.
2014. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!