Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom elengedni a két...

Hogyan tudom elengedni a két kiscicát?

Figyelt kérdés

Már 7 hetesek a kis cirmosak, 6 db született, 2 megtartok, 2 adtam az unokatesóimnak, és 2 cicát elvisz anya volt munkatársa a mamájának.

Nagyon félek hogy rossz helyen lesz pedig a hölgy mondta hogy már nagyon várja a mamája, hát gondolom jobban mint én! Olyan édesek, és még mindig nem tudom melyiket válasszam mert legszívesebben mindet megtartanám.

Holnap viszi el reggel 9kor és azt hiszem hogy nagyon fogok sírni.



22/L


2014. máj. 27. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
22 éves lányként az életben ennél sokkal keményebb dolgokra kell számítanod. Nem lesz semmi baja a cicáknak.
2014. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon gyerekesen gondolkozol 22 éves létedre. Miért félsz attól hogy rossz helyre kerülnek a macskák? Egy idős néninek pont jó társaság lesznek. Még hogy sírni... -.-"
2014. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12%
Gondolj arra, hogy a szeretett macskád milyen élvezettel gyilkol legy egy kedves, és jószándékú fecskecsaládot...
2014. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Abszolút megtudlak érteni.

Én 3 hete egy cica családot fogadtam be, mert a mami olyan sufniba szült ahol a tulaj ha nem is saját kezűleg bántotta volna őket ráengedte volna a kutyát. :(

Elhoztam őket hogy biztonságba legyenek.Egy kölyköt mindenképp megtartottam volna akkor is ha nem kell az egész családot megmenteni, mert első látásra bele szerettem, pedig nem terveztem cicát.


A maminak és a másik két kölyöknek pedig gazdát keresek/kerestem. Napról-napra érzem hogy nagyon nehéz lesz az elválás. Az egyik kölyköt olyan kéri aki ugyan szereti a cicákat, mindig is volt neki de még se vagyok teljesen biztos benne hogy 100% jó helyen lesz, de másnak sajnos nem kell, és nálam sem maradhat. A másik tudom hogy nagyon jó helyen lesz, de messze és olyan kis játékos, ráadásul a fiamnak is ő lett ezáltal a kedvenc, nagyon fog hiányozni. A maminak még folyik a gazdi keresés, de ő is rettenetesen fog hiányozni.


Engem az vigasztal, hogy egy mindig itt lesz velem, vigasztaljon téged is az hogy kettő veled marad, kettő meg rokonhoz kerlűl.

2014. máj. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!