Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az egy hónapos kismacskámat...

Az egy hónapos kismacskámat megharapta tegnap a kutyám, lehet maradandó baja?

Figyelt kérdés
A feje és a nyaka környékén bal oldalt megharapta,elkezdett furcsán mozogni,és többet alszik is már,meg nem annyira aktív és elkezdett félni tőlem is,pedig eddig velem játszott/hozzám bújkált.ja és amikor megharapta,összeszarta magát.

2014. máj. 28. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
ÁLLATORVOS?????????????!!!!!!!!!!!!!
2014. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Gratulálok, a kutyád is egy neveletlen vadállat, 1 hónapos macska mit keres nálad, miért nem vitted orvoshoz, és HOL VOLTÁL EZIDŐ ALATT??? Csak gratulálni tudok.
2014. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsánatot kérek igazad van,a kutya már öreg,a macskákat meg elakartam vinni a kert hátsó részébe,ott csináltam nekik fa házikót,de az annyuk mindig visszahozta őket a teraszra,nem tudtam már mit tenni,a kutyám meg alapból öreg,és már nincs türelme a kismacskákhoz,arra mentem ki hogy nagy ugatás morogás,de igazad van basszus nem majd még én vagyok a felelőtlen,úgy szeretem őket mint a szemem fényét,csak jobban tudom drága,de nem tudok minden pillanatban vigyázni rájuk
2014. máj. 28. 15:57
 4/7 A kérdező kommentje:
egyébként ma már teljesen normálisan viselkedik,csak nem tudom hogy lehetnek-e belső "gondjai"
2014. máj. 28. 15:59
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Ha szeretnéd a macskád inkább ivartalanítanád. Öreg kutya sem ilyen antiszociális ha foglalkoznak vele, nevelik, és rendszeresen sétáltatják.

Ötlet: VIDD ÁLLATORVOSHOZ A MACSKÁT.

2014. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a kutyám teljesen nevelt,nemtudom most mivolt a baja,2 évig vittem kiskorában kutyasuliba,sétáltattam is,boldog kutya,lehet most éli utolsó éveit,de eddig még nem harapott meg egy macskát se,de szerintem egy kutyának ez ösztön hogy nem szereti a mcskákat,vagy nem tudom...
2014. máj. 28. 16:21
 7/7 Medvi ***** válasza:
Ha jobban van a kiscica, eszik rendesen, játszik is, akkor nem lehet nagy baja szerencsére. A kutyákból bármikor kijöhet a gyilkos ösztön, hiszen ragadozók. Nem lehetne esetleg a kutyát elvinni a kert végébe, és csak felügyelet mellett összeereszteni a cicákkal? Egy felnőtt kutya egyetlen harapással kivégez egy cicakölyköt minden külsérelmi nyom nélkül. Nálunk egyszer történt ilyesmi. Azóta nem tartok kutyát a cicák mellett.
2014. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!