Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Albérletben lakunk és kiskutyá...

Albérletben lakunk és kiskutyánk van (havanese), amiről a tulaj tud és megengedte. A kérdés az lenne, hogy szeretnénk egy cicát is, hogy ne legyen egyedül mikor nem vagyunk otthon, azt szerintetek meg kell kérdezni külön?

Figyelt kérdés

2014. máj. 29. 16:47
 1/7 Medvi ***** válasza:
100%
Igen, mert mi lesz, ha akkor tudja meg, mikor már odavittétek, és azt mondja, hogy tüntessétek el, vagy röpültök vele együtt. Elég kicsi az esélye, de előfordulhat, jobb elkerülni.
2014. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdezem, mert át akarnám verni, csak egy éve lakunk itt még egyszer se találkoztunk, kb kétszer beszéltünk telefonon is (ebből egyik a kutya), és nem tudom ezért érdemes-e felhívni. És egyébként szerintetek jó ötlet? Tehát a cica kiskutya mellé? (3 hónapos) Mert most szinte mindig itthon vagyok vizsgaidőszak miatt, de utána szeretnék valami diákmunkát és félek, rosszul viselné az egyedüllétet.
2014. máj. 29. 17:17
 3/7 sippara ***** válasza:
100%
A legjobb az, ha úgy neveled a kutyát, hogy egyedül lehessen hagyni. Egyébként se a macska (akivel kommunikálni sem tud rendesen, párszor elpofozgatják egymást legjobb esetben, aztán vége), de a másik kutya nem megoldás az ilyenekre, mert éppen kétszer annyi foglalkozás kéne kétszer annyi állatnak, nem az eredeti fele "mert ketten eljátszanak".
2014. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Medvi ***** válasza:
Szerintem nem rossz ötlet, főleg, hogy az összeszoktatás idején otthon vagy, és ha a tulaj tényleg ennyire laza akkor nem fontos megkérdezni.
2014. máj. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem azért szeretnék mellé cicát, hogy kevesebbet kelljen foglalkozni vele mert imádom (félreértés ne essék, a cicát is ugyanúgy szeretnénk:)) és amikor itthon vagyok sokat játszunk, napi 3-4 alkalommal sétáltatom is, csak azt szeretném ha neki a legjobb lenne. :)

Egyébként köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 29. 17:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdemes megkérdezni.

Én a saját tapasztalatomból indulok ki, laktunk pár albérletbe és volt olyan aki kerek perec meg mondta hogy tarthatunk annyi kutyát, madarat, egeret, hüllőt bármit amennyit akarunk, de macskát azt nem.

Azzal indokolta hogy a gyereke macskától lett beteg.Igaz soha oda nem jöttek, főleg a gyerek nem és a falu másik végén laktak, de ő ezáltal annyira megutálta a macskákat hogy nem engedte.

2014. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kicsibarany ***** válasza:
Bútorozott albérletet vettetek ki? Főbérlőként én a (nevelt) kutyát engedném, a macskát nem, főleg újat nem, amelyikről még nem tudni hogy viselkedik. Inkább kérdezz rá.
2021. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!