Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Képtelen vagyok kiirtani a...

Képtelen vagyok kiirtani a bolhát a macskánkból. Gyógyszertári szerekkel se sikerült. Lenne valakinek bomba biztos tippje?

Figyelt kérdés

2014. máj. 29. 17:53
1 2
 1/13 Medvi ***** válasza:
Advocate macskákra való rácsepegtető oldat, állatorvosnál lehet venni, de ha kijáró cica, akkor időnként úgyis újra meg fog bolhásodni, és akkor meg kell ismételni a kezelést.
2014. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kb. mennyibe kerül az ára?
2014. máj. 29. 19:00
 3/13 Medvi ***** válasza:
1500-2000 Ft. Azt hiszem.
2014. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az lehetetlen. Az Advocate a slager nalunk is, 2000 korul van, de 3 honapig siman hat, aztan meg szoktam ismetelni. Ha kijaros a cicad vagy erintkezik mas allatokkal, akkor gyakrabban kell ismetelni, nalunk pl a tacsko kutyanktol masfel honap utan visszakapta a bazinagy bolhakat, aztan kezeltuk azt is es igy mar happy minden.:)
2014. máj. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én Frontline Combo cseppet használok. 2500 ft, a tarkóra kell csepegtetni, egy hónapig kullancs, bolhamentes, garantáltan. A környezetében is megöli a bolhákat, ami azért hasznos, mert a bolhák csak az evés idejére ugranak a macskára, amúgy az alvóhelyén vannak, vagy szőnyegen, stb.
2014. máj. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Bolhapor kb 5-6000 de sokáig elèg. Az rögtön megöli őket aztán fürdetès, ès nyakörv vagy csepp. Kutyánál bejött.
2014. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A kutyákat, macskákat megfürdettük Neo Cidolos oldatban, az előírás szerint. Végig permetezte a férjem az ólakat az udvar egy részét, majd két hét múlva ismételte. Rengeteg bolha volt a kutyákban. macskákban. De a permetezés óta, (kb 10 év óta) egy sincs! Igaz, tanyán lakunk, a legközelebbi szomszéd kb fél km-re van, tehát a szomszédból nem jön az utánpótlás! Ha lakásban él a cica, a szőnyegeket (mindkét oldalát!) meg a kárpitos bútorokat is be kell permetezni figyelve arra, hogy a bolha a szűk helyen szeret pihenni. A cicát pedig fürdetni az előírás szerint.
2014. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Macskán NEM SZABAD bolhaport használni!!!!! Lenyalja a bundájáról és megmérgezed a saját állatod!! Csak az írjon, ha lehet, aki ért is hozzá. Frontline combo, vagy advocate, azt szevasz.
2014. máj. 31. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A benti helyèt is kezelni kell. Az àllatra csak tàplàlkozni jàr a bolha, de az otthonodban lakik. Azokat a helyeket is kezeld ahol aludni szokott bent. Lehet kapni erre való sprayt ami az àllatra nem veszèlyes.
2014. máj. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pont ezért mondtam a Frontline Combot, mert amellett nem kell kezelni a helyeket, elég, ha a macs körbemegy párszor a lakásban és akkor mindenhol megpusztulnak a bolhák.
2014. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!