Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek milyen név illik?

Szerintetek milyen név illik?

Figyelt kérdés
Egy kék szemű lány cirmos cicához.én elsősorban a zafírra gondoltam a szeme miatt :) . de a lola is tetszik. szerintetek melyik a jobb? és írjatok más neveket is!

2014. máj. 29. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Zafi, Zafika

A Lola is aranyos.

2014. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudsz képet tenni úgy könnyebb lenne.

Legalábbis én mindig csak úgy tudok nevet adni.

Indultam törpe nyulat venni, már előtte egy héttel mondogattam hogy Mort lesz a neve. Ahoz képest bementem a kereskedésbe, rá néztem és köszntem neki hogy szia Molli (pedig fiú volt), de ahogy rá néztem rögtön az a név jutott eszembe.


Most egy fekete kislány cicának adtam a Kolombusz nevet, egyszerűen ez illik rá. Olyan kis felfedező. A tesói még az anyjuk mellől 10 cm-re nem mentek ő már bejárta a 15nm-es kisházat, felmászott már minden hova.

2014. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kiscicáknak eleinte kék a szemük, de később megváltozik sárgára, zöldre. Mivel írtad, hogy cirmos, gondolom házi macska, akkor ne nagyon reménykedj, hogy kék marad a szeme. Persze vannak olyan fajták, amiknek kék marad (Sziámi, Ragdoll stb.). Szerintem a Lola jobb név, könnyebben megjegyezhető a macska számára. De lehet hogy csak 1-2 hét múlva találod meg rá a megfelelő nevet, ha már több időt együtt töltöttetek és jobban megismerted a személyiségét! Jó cicázást :)
2014. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tulajdonságai alapján is választhatsz. AZért írok pár példát, ami szerintem aranyos :)

Szuszi, Cuki, Cukor, Zizi

2014. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!