Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Le lehet ugy cicat szoktatni...

Le lehet ugy cicat szoktatni a harapasrol mint a vadaszgorenyeket? Mert en a vadaszgorimet ugy szoktattam le (sok helyrol hallottam es be is valt)

Figyelt kérdés
Hogy amikor harapott,vagy erosebben harapott a kelletenel egy picit a nyelvere kellet nyomast mernem a torka fele, ill vagy a szajat kellett kifeszitenem addig amig az egy picit kellemetlenne valt neki.Ez bevallik macskanal is vagy van ra mas modszer.(a szetfeszitest ne ugy ertsetek hogy szetteptem a szajat,csak nyitva kellett tartani,mig az picit kellemetlenne valt igy megtanulta ha harap,ill erosebben harap,hogy akkor neki is kellemetlen lesz.Gorinel ez hosszu folyamat volt tobb mint 3 honap.)Macskakhoz ertok segitseget varom nem okoskodo 9-10 eves tiniket.De ha van 9-10 eves okos tini tanacs az is johet. :) Peace :D
2014. máj. 30. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát hogy ez beválhat-e fogalmam sincs, mert nem próbáltam még, de nem tartom kizártnak.

Én nevelési módszer ként, kölyöknél az orr pöckölést szoktam használni. Bármi rosszat csinál abban a pillanatban meg pöckölöm az orrát, ez elég kellemetlen nekik, ha megnézed rögtön behúzza a nyakát.


Nagyobb cicánál, megfogom a grabancát és kiteszem ha rosszat csinál. A 2 évesn hozzám kerűlt kórbort így szoktattam le mindenről, ha megkarmolta vagy harapta a fiamat, vagy ha be ment a szobába akkor meg fogtam a nyakánál a bőrt és kiraktam az ajtó elé. A 3. alkalomnál inkább elkerűlte a fiamat a szobába meg akkor se megy ha hívom.

2014. máj. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hmmmmm....koszonom ezt az orrpockoleses infot.Kiprobalom. :)
2014. máj. 30. 08:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig bevált, hogy emelt hangon rászóltam.
2014. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Asszonynal bevált.Neki is megpockoltem az orrat: behuzta a nyakat,es abbahagyta amit epp csinalt. Akkor tuti a macseknal is jo lesz ez :):)
2014. máj. 30. 15:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!