Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszéd macska elég fiatal...

A szomszéd macska elég fiatal és most fial, első szülés. Az első kiscica farfekvéssel jön, vagyis jönne. Csak a farka van kint. Hogyan lehetne segíteni neki?

Figyelt kérdés
Folyamatosan dorombol tehát nem hiszem hogy egyenlőre fájna neki.Készítettem neki jó helyet és tettem elé vizet,mert ezek a hagy ne minősítsem milyen emberek idézem : "a kutyát szeretik,a macskát annyira nem,de ha az kellett a kislánynak hagy legyen..."

2014. máj. 31. 18:57
1 2
 1/17 Medvi ***** válasza:
51%
Még mindig nem jött ki?
2014. máj. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
5 perce írtam ki a kérdést,és én jelenleg itthon vagyok csak nagyjából biztosítottam számára az ideális körülményeket.Nem nagyon akarok átmenni minden percben mert vendégek is vannak náluk,de ha tudnátok valami biztosat mondani hogy mennyire valószinű hogy magától nem tudja kinyomni vagy ha esetleg tudtok valami praktikát hogy hogyan lehetne kisegíteni a cicust akkor átmennék,de egyébként lehet hogy már kijött.Bár kétlem mert a nagy macska még fél órája alig tágult ki annyira volt tágulva hogy a kiscica farka fért ki egyedül,és szegénykém hiába nyomott nem igazán akart kintebb jönni a kiscica.
2014. máj. 31. 19:08
 3/17 Medvi ***** válasza:
100%
Menj át megnézni. Elvileg kint kell már lennie. Ha mégsem, gyengéden megpróbálhatod a farka tövénél egy tiszta ronggyal megfogva kihúzni.
2014. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Rendben kérlek maradj itt nem sokára írok hogy mi van vele !
2014. máj. 31. 19:16
 5/17 A kérdező kommentje:
Na most voltam át megnézni,hát most már kijött a nyakáig a kiscica viszont a feje nem nagyon akar, de legalább már ez is haladás.Gondolom már megfulladt a kiscica mert lassan másfél órája a szülőcsatornában van.
2014. máj. 31. 19:55
 6/17 A kérdező kommentje:
A másik gond meg az hogy a nagymacska már eléggé kimerült sokat nyávog, ritkán nyom és csukva van a szeme.Sőt még harapta is gyengéden az ujjam pedig ez nem vall rá mert egy ártatlan kedves cica. :(
2014. máj. 31. 19:57
 7/17 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen máááááááár !!!!!!!!!!
2014. máj. 31. 20:20
 8/17 Medvi ***** válasza:
Fogd meg tiszta kis ronggyal és finoman tekerve a testét mint egy csavart próbáld lassan kitekerve kihúzni. Lehet, hogy belehal, de akkor szabad az út a többieknek.
2014. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld kiszedni óvatosan
2014. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem lehet kihuzni, amikor erőteljesebben huzom már picit (óvatosan nem kell félreérteni) rögtön rámnéz a nagymacska és nyávog. Én ezt már nézni sem bírom.De mondjuk volt egy ismerősöm akinek a macskája 2 napig fialt.Mégis túlélte.
2014. máj. 31. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!