Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem tudom a kiscicám...

Miért nem tudom a kiscicám (~2 hónapos) alomra szoktatni?

Figyelt kérdés
A nagy dolgát (köszönetnekiérte) ott végzi, de összevissza pisil. Legfőképp az ágyamra...

2014. jún. 2. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor pisilni kezd, azonnal kapd fel és tedd az alomba. A mienk nagyon okos, mikor hazahoztuk, elsőre belepisilt az ágyunkba, akkor felvettük, leültettük az alomba, és másodjára oda pisilt. Soha azóta semmit nem pisilt össze.
2014. jún. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Medvi ***** válasza:
100%
Az előző jót mondott. Ha ez nem megy egy időre tedd az ágyra az almot napközbenre, de előtte mindig vesd be az ágyadat. A kint hagyott ágynemű valamiért vonzza a pisilő cicákat.
2014. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a legkisebb helységbe csuktam be ami nekünk a fürdő volt. Bementem hozzá és az almot az első 2 "kezecskéjével" elkezdtem kaparni. 2 napig csuktam be, hogy biztosra menjek majd kiengedtem a lakásba és az almot is áttetem olyan helyre ahol nem zavar senkit. Máshova nem is piszkit. :)
2014. jún. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jelentem sikerült! :)

Köszi mindenkinek:)

2014. jún. 14. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Na az király! Hogy csináltad végül?
2014. jún. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!