Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan szerezzek egészséges...

Honnan szerezzek egészséges kiscicát?

Figyelt kérdés

eddig mindig háztól hoztam egyszerű keverék kiscicákat, hordtam őket állatorvoshoz mégis mindig meghaltak hamar.

Fajtatisztát nem szeretnék mert elég pénz az orvosi kezelés, de nem találok sehol a környéken olyan kismacskát aki ne lenne állandóan gilisztás bolhás stb, aztán kikezeltetem őket és még is meghalnak az oltások mellett is..

csak én járok így állandóan?



2014. jún. 3. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Macskamentőktől, -menhelyről.
2014. jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]

:)

2014. jún. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
vidéken élek, autóm nincs, nem tudom mennyire lenne kínzás nekik egy fél napot utazni macskakosárban
2014. jún. 3. 19:02
 4/10 anonim ***** válasza:
biztosan tőletek nem messze is van állatotthon, de ha leírod, merre laksz, szívesen megkeresem neked :)
2014. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
esztergomtól lakom 20km-re itt a környéken 1 kutya menhely van és most nincs cica
2014. jún. 3. 19:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha felveszed velük a kapcsolatot biztos tudnátok valami megoldást találni, például valaki hazavisz a cicával kocsival, aki arra megy.
2014. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát, a környéken tényleg nincs túl sok lehetőség

akkor viszont, keress a neten, vagy facebookon különböző állatmentőket, akiknél vagy cica is, és ők lehet, hogy el tudják neked vinni

2014. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi
2014. jún. 3. 21:11
 9/10 anonim ***** válasza:
cicamentő angyalok facebookon. Most is sok pici cica vár gazdira. Ahogy látom a posztokat a szállításban is segítenek.
2014. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok segítséget rendes tőletek :)
2014. jún. 3. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!