Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Féreghajtás során a kukacok...

Féreghajtás során a kukacok még élnek és mozognak az állat székletben, ha a nyakcseppentős módszert alkalmazom? Erős immunrendszer esetén is lehet hogy megfertőződtem?

Figyelt kérdés
Kiskorombon állandóan tyúkólban meg egyéb hasonló helyeken játszottam, az út széléről szedtem növényeket, amit megettem egyből, nem mindig mostam meg a kezem és gyümölcsöket is földesen ettem anno. 18 éves vagyok jelenleg, kétszer betegedtem meg életemben, mindegyik betegségem lefolyása maximum 2 nap volt. Most kaptam egy kiscicát, bolhátlanítottam és féreghajtani is kéne. Mire számítsak, élnek majd még benne az élősködők? Magamnak kéne adni ilyen immunrendszer mellett? Mik a tünetei a férgességnek?
2014. jún. 3. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel vélhetőleg nem fogdosod a cica székletét,utána nem nyúlkálsz a szádba, neked semmi tennivalód az egészséged érdekében. Általában döglötten jönnek ki a férgek. Bár, van, amelyik döglődik.
2014. jún. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a cica székletében vannak élő férgek, úgy a féreghajtást a 12-14-ik napon meg kell ismételni.

Neked nem lesz semmi bajod.

2014. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként féreghajtásnál én még nem hallottam "nyakcseppentős módszer"-ről. Az másról szól.
2014. jún. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Strongholdot ajánlották, ami mindenre jó
2014. jún. 3. 21:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, az jó orsó-, és fonálféreg ellen is.
2014. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Medvi ***** válasza:
100%
A stronghold tényleg jó, bár úgy tudom, hogy a galandférget nem pusztítja el. Arra tabletta kell, pl DRONTAL CAT.
2014. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!