Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet bajom? Tudom, hogy nem...

Focifan001 kérdése:

Lehet bajom? Tudom, hogy nem szabad, de reggel adtam a macskámnak a kakaómból (kanállal).

Figyelt kérdés
És utána visszatettem. Mivel azt gondoltam, hogy a kakaóban úgyis lejött a cucc, ezért lenyaltam. Viszont vagy ezért, vagy azért mert romlott volt a tej (2 éve ugyanazt a tejet adjuk neki, tehát eredeti, ismerjük a termelőt, nem tesznek bele semmi "veszélyes" dolgot), megy a hasam.1. Lehet-e a macskának valamilyen baja a romlott tejes kakaótól? 2. Elkaphatok-e valamilyen fertőzést a macska nyálából?

2014. jún. 9. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Jesszusom -.- te most kom adtál a macskádnak a kakaóból? és utána le is nyaltad a kanalat??
2014. jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A macskádnak 1 kanál kakaótól semmi baja.

Neked mehet a hasad a romlott tejtől, vagy esetleg ha férges a macskád azt is elkaphattad. legközelebb ne nyald le a kanalat XD

2014. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha a kettes ha akkor nem érdekelt, mostmár miért érdekel?
2014. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Medvi ***** válasza:
Ha már elmúltál 2 éves és egészséges az immunrendszered, azaz nem szenvedsz semmilyen immunhiányos betegségben, akkor semmi bajod nem lesz, legfeljebb a romlott tejtől mehet a hasad. A cica is kaphat hasmenést a romlott tejtől, de el fog múlni neki.
2014. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!