Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miben vigyem a macskámat...

Miben vigyem a macskámat állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
Ma délután kapja a kombinált oltást(később kapja most 2 éves) de még nincs szállítónk.Az előző gazdi már ivartalanitatta a cicát ,volt is szállítója csak eladta. Papír dobozt próbáltam de a cicus 4,4 kiló és kinyomja a doboz alját.Kézben meg táncsak nem viszem ilyen messzire(a doki a szomszéd városban van 1Okm). Tudnátok valami ötletet mondani ,h miben vigyen???

2014. jún. 9. 14:07
 1/6 anonim válasza:

Mi általában papír ládában visszük, de attól is függ, hogy azt hogy viselné el. Volt mikor megijedt és kiugrott, szerencsére csak itthon, utána már fogni kellett.

Egyszer kosárban vittünk nyulat, szerintem macskának is jó kibélelve valami ruhával.

2014. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tegyél törölközőt egy nagy fonott kosárba,olyat amit nem sajnálsz annyira,és abban szállítsd a cicust :)
2014. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én utazótáskában vittem, ameddig nem volt hordozóm.

Valami keményebb kartonpapírt a táska aljára, rá egy plédet, ciccet bele vagy ötször, hatodszorra behúztam a cippzárt, egy kis rést hagytam a végén.


Ezen a résen először csak az orrát dugta ki, aztán a fejét, és ha nem vigyáztam percek alatt kint volt az egész macska.:)

2014. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérj kölcsön egy hordozót. Valaki biztos tud adni néhány órára, csak alaposan kimosva add vissza.
2014. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában az orvostól lehet kölcsönözni szállítót, de ha van olyan táskátok, amibe bele tudjátok úgy tenni, hogy bezárjátok és nem tud kijönni belőle, az is jó. A lényeg, hogy kézben ne vigyétek, mert ha megijed és megkarmol, önkéntelenül is el fogjátok engedni.
2014. jún. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szereztünk hordozót.a jövő héten megyek a fressnapfba és veszek egy sajátot.
2014. jún. 10. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!