Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj hogy rászóltam a kisgyerek...

Baj hogy rászóltam a kisgyerekre aki a nyakánál fogva tartja a kismacskát? Elküldött az anyja a francba!

Figyelt kérdés

Az egyik házból kijött kis macska, és sétáltatta anyuka a gyerekét közben telefonált le se tojta a gyereke mit csinál!


És a gyerek megfogta a cicát, de a nyakánál fogva(mintha fojtogatná) rámarkolva lógott lefele a macska, mintha valami üdítőt fogna a gyerek!

Én meg nem bírtam nézni és rászóltam hogy ne úgy fogja.

És elküldött az anyuka a francba, hogy semmi baja nem lesz a macskának, meg törődjek a saját dolgommal!

É as hogy a macskának ha nem tetszene kiugrana a kezéből!


De ha én nem szólok rá, akkor kifogja megtanítani hogy egy állatot (ami nem vágós csirke) nem a nyakánál fogva tartunk?

Most én voltam a paraszt hogy ezt észrevettem, vagy az anyuka egy buta nő?

16/L



2014. jún. 11. 16:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
62%

Teljesen igazad volt,én sem egyszer tettem már ezt.

Az anyuka pedig valószínű,pont olyan aki mindent megenged,szarik rá az egészre.

Ezért ne érzed magad rosszul!:)

Valószínű h 'megmentetted' a macskát...

2014. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Bizonyára a kölyökmacska ki tudott volna ugrani, mi? Szegény cica.
2014. jún. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
remélem tisztelet tudóan elküldted anyukád a büdös pi-pi-pi-csába :)
2014. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
*anyukát
2014. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem baj, nyugodtan elküldhetted volna melegebb éghajlatra.


"Mivel mindig az okos enged, már régen a hülyék uralkodnak."

2014. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Jól tetted. Sokkal jobb volna a világ, ha nem mindenki csak a saját dolgával törődne, csak kevesen veszik maguknak a bátorságot, hogy kinyissák a szájukat.
2014. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem baj. Egyáltalán. Ő egy hülye kurvä.
2014. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
A bunkóknak a kölke is bunkó lesz, sőt! Az még bunkóbb! Jól tetted!
2014. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

Helyesen tetted, hogy rászóltál!

Egy barátnőm is ezt tette egyszer a Millenárison, ahol van egy kis tó és voltak benne tarka-barka halak, akik sokszor a tó széléhez úszkáltak. Egy kisgyerek belenyúlt, hogy megfoghassa a halakat, de nem sikerült neki. Barátnőm szólt neki kedvesen, hogy hagyja őket békén és, hogy beleeshet, ha tovább próbálkozik. Erre a kis hülye válaszul lefröcskölte a barátnőm szoknyáját. Erre az apja mérges lett és kérdezi a gyerekét, mit képzelsz, lefröcskölöd mások ruháját?! Majd bocsánatot kért a barátnőmtől.


Érdekes módon csak ezért szidta le a gyereket, a halászatért nem...

2014. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Medvi ***** válasza:
46%
A gyerekek nem tudják ösztönösen, hogy hogyan kell egy élőlényt megfogni, ezért meg kell nekik tanítani. Ha az anyja nem képes erre, akkor másnak kell, de ajánlom, hogy ezt a lehető legkedvesebben magyarázzátok el a gyerekeknek, akkor talán még hatásos is lehet. Ha a kedvesség ellenére az anyja taplóskodni kezd, akkor sem szabad szájba rúgni, mert lehet, hogy később a szegény cicákon fogja kitölteni a mérgét. Ráadásul egy magyarázatra nem fogja megjegyezni a gyerek, mint mindent, ezt is sokszor el kell neki ismételni mire megtanulja.
2014. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!