Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1-2 hete született kiscicánál...

1-2 hete született kiscicánál a macskanátha gyógyítható?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon engedte az anyja, hogy piszkáljam, de megnéztem, és láttam, hogy tiszta retek a szeme, és nagyon tüsszög szegény kiscica. Még nagyon pici, csak pár napja nyílt ki a szeme, és azt olvastam, hogy a macskanátha gyógyíthatatlan. Érdemes elmenni vele állatorvoshoz, meg lehet még menteni?

2014. jún. 12. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
1-2 hetes cica ilyen betegen valószínűleg életképtelen. Ettől függetlenül inkább te hívd ki az állatorvost, ilyen kicsi cicát szállítani....
2014. jún. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ilyen kimacskám, elvittem dokihoz, de melegítőpalackot tettem mellé a macskahordóba, hogy ki ne hűljön.

(Petpalack ruhába tekerve, 35 fokos vízzel feltöltve.)

2014. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annál mindenképpen jobban megéri elvinni, mint várni, hogy magától elpusztuljon. Ha nem találják menthetőnek, legalább fájdalommentesen elaltatják és nem kínlódik napokig.
2014. jún. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még azt elfelejtettem megírni, hogy a macskanátha erősen fertőző, kérdéses, hogy honnan kapta el. Egy vizsgálatot megér, hogy erről van-e szó egyáltalán vagy valami másról. Ha valóban macskanátha, akkor nem ártana, ha az orvos vetne egy pillantást az egész alomra, illetve az anyjukra is.
2014. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elvittem, kapott szurikat és kenőcsöt, és úgy néz ki, meg fog gyógyulni :) Amúgy a kicsi egyedül van, az anyjának meg nem volt semmi baja, és ő be is van oltva.
2014. jún. 12. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!