Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért szereti a macskám...

Miért szereti a macskám ennyire a tuc kekszet?

Figyelt kérdés

Meg persze ezen kívül megezszi még a Chio chipset is és még néha a sültkrumpliba is belekósol.

Ha a macska húsevő akkor miért van oda az ilyen kajákért is?



2014. jún. 13. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A fő tápláléka mellett eszik mást is. Egy csomó macskakajában van például körte, répa, sőt még citrom is.
2014. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kajákból ítélve sóhiánya van.


Btw, a "növényevő" nem jelenti hogy ne enne néha egy kis husikát, elefánt nem söpri le az ágról a hernycsócskát.

Meg olyan extrém eset is van hogy a nyulunnk ráizgult a pörköltre.


Ugyanígy a "húsevő" nem jelenti hogy nem eszik semmi növény eredetűt (kivéve a jegesmedve). Macska, kutya pl. rendszeresen eszik füvet hogy segítse az emésztését vagy mi.

2014. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek. Anyukám kutyái a paprikáért és a salátáért vannak oda meg vissza, no meg a háztartási kekszért. Utóbbit az én kutyám is szereti, meg a káposztás tésztát.

Amikor gyerek voltam a régi kutyánk úgy került hozzánk hogy szőlőnket legelte a kerítésnél.


A jegesmedve meg csak a természetes élőhelyén nem eszik növényt, mert nincs. Pedig a video szerint a dinnyét szereti :)

[link]

2014. jún. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja az én cicám meg a kenyeret szereti. A kutyának egy edénybe gyűjtjük a konyhai maradékot, és a macskám a kenyérhéjat rendszerint kivadássza belőle.
2014. jún. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!