Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges hogy máris tüzel a...

Lehetséges hogy máris tüzel a cica?

Figyelt kérdés

Nem rég ideiglenesen befogadtam egy anyacicát a kölykeivel együtt. Mivel a házba nem lehetnek, a mellék épületben helyeztem el őket.

Ma mentem ki hozzájuk és arra lettem figyelmes hogy az anya cica sehol sincs. Egy pici talán 40x20 cm-es ablak van bukóra nyitva (amióta itt vannak hogy azért levegőt kapjanak), de szúnyog hálózva. Hát ő ma kiszakította a szúnyoghálót. Mentem ki keresni és az egyik környékbeli kandúrral sétálgatott a szomszéd telken. Hiába hívtam nem jött, rám se hederített, pedig kiszoktam engedni amikor ott tudok lenni, és ha már 4 méterre elcsászkál tőlem vissza jön hívásra. Most mintha süket lett volna.

Majd pár óra múlva vissza jött.

7 hetesek a kicsik, 5 hete vannak nálam. Eddig esze ágába se volt megszökni, pedig az ablak az első perctől nyitva volt.

El se tudom képzelni hogy tudott kimenni, mert az ablak egy másik külön helységbe van, a nyitott ajtót 1,5 méter magasságig elbarikádoztam, hogy oda ne menjenek be csak a levegő jöjjön át. Az ablak alatt nincs semmi és csempézett a fal. Tehát nagyon elszántan szökött meg.

Lehetséges hogy tüzel?


2014. jún. 14. 18:58
 1/5 anonim válasza:
Nem valószínű, szinte lehetelen hogy 7 hetesen ivarérett legyen, a miénk 6-7 hónaposan lett ivarérett.
2014. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kölykök 7 hetesek. A kérdés az anya cicára vonatkozik hogy lehetséges-e hogy ellés után 7 héttel úgy hogy még szoptatja a kicsiket már tüzel!
2014. jún. 14. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges, jó lenne ivartalanítani még mielőbb egy újabb alom érkezne.
2014. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Medvi ***** válasza:
Bizony előfordulhat, kissé nimfomániásnk tűnik a mama. Mielőbb műttesd meg, mert itt már a fogamzásgátló sem használ.
2014. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát az remek. Pont tegnap beszéltem az új gazdijával, ugyanis én csak addig fogadtam be őket míg mindegyiknek nem lesz gazdi. 2 hét mulvára beszéltük meg hogy jön érte, mert hogy ugye még ciciznek a kicsik.

Mindenféleképpen tájékoztatom őt hogy történt egy ilyen baleset, aztán majd ő eldönti hogy szeretné-e a kicsiket vagy nem. Bár örökbefogadási szerződéssel viszi el, amiben kivan kötve az hogy ivartalanítania kell. De ő tudja majd.

2014. jún. 14. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!