Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Frypryst csepp macskáknak!...

Frypryst csepp macskáknak! Hányszor lehet adni egymás után? Használ?

Figyelt kérdés
A cicám erőteljesen vakarózik a nyakán és a fülén. Sok szőrt elhullajtott, de nem látszik ki a bőre, nem sebes, nem véres, nem gennyes. A fülét is néztem, nincs benne semmi.(Talán egy-két fekete pötty) De amúgy tiszta. Nem tudom mi lehet. 4 napja kapott Pestigon cseppet, de ugyanúgy vakarózik. Vettem most neki Frypryst-et, ezt ajánlották, hogy több mindenre jó. De nem merem beadni neki, mert még 4 nap telt el az előző óta. Nem lesz ettől baja, nem árt neki ilyen sűrűn? nem találok semmit a várakozási időről. Ha ez sem használna akkor természetesen állatorvos!

2014. jún. 14. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az eladó annyit mondott az Fyprystel kapcsolatban, hogy utána azt hiszem 3 hónapig, amíg használ a csepp, másfajta spot ont nem szabad használni. Nekünk bevált egyébként, de arra figyelni kell hogy kullancsok ellen csak 1 hónapig használ.
2014. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, ezt írtad: "De nem merem beadni neki" - a Fyprystet nem beadni kell, hanem rácsepegtetni!!!
2014. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Fypryst cseppet tettem a macskára ás 8 adik napja vergődik kínjában tőle. Persze össze szarja az egész lakást és vergődés közben behugyozik kínjában... Hajrá használjátok ti is ha kedvetek támadna.. Nem biztos hogy túléli. Ha mégis akkor csak annak köszönhető hogy 24 órában nővérkeként ápolom mint egy elfekvő beteget... szar, húgy hányás, ordítás a kíntól, kosz bűz, legyek napi kétszer fürdetem és fecskendővel etetem és itatom. milyen zseniális ötlet ez hogy a macskát megmérgezni és ha ezt a mérgezett vért issza a bolha akkor majd a bolha is megdöglik 3 hétig..??
2015. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!