Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Azok, akik nem macska kajával...

Azok, akik nem macska kajával etetik a macskájukat, miket adtok neki?

Figyelt kérdés

2014. jún. 14. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi macskakajával, de szokott kapni mást is:


-felvágottakat

-májkrémet

-főtt/sült húst

-párizsit

2014. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Mi a macskánknak nem nagyon szoktunk adni macska kaját,inkább kutya kaját (jobban tetszett neki mint a macska kaja) attól a szőre is fényesebb.

De szokott kapni húsféléket (sosem nyersen)

pl:Felvágott

Csirke hús

Meg ilyenek.. :)

2014. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kutyatáppal nem szabad etetni 2 dolog miatt:

-a macskatápban sokkal több a fehérje, mert a macskának magasabb a fehérjeigénye

-van benne taurin, ami a mcska számára esszenciális aminosav mert nem képes előállítani.

Én általában nyers csirkeszívet adok nekik ha nem macskatápot kapnak, taurinnal kiegészítve. Sokkal jobb, mint a macskatáp mert nincs benne annyi szutyok, viszont kicsit macerásabb a taurin mennyiségének kiszámítása miatt.

2014. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én vegyesen etetem, száraz táp, alutasakos és nyers hús. Csirkenyak, láb, szív, zúza, mell, általában ezeket szoktam neki adni! Legjobb lenne tényleg csak hússal etetni, BARF étrend szerint, viszont ez nagy precizitást igényel, hogy minden szükségletét kielégítsd a macskának (taurin, zöldségek, vitaminok, stb.) A prémium minőségű tápokban minden tápanyaf megfelelő arányban van benne (nem úgy, mint Whiskas és társai, amiben mindössze csak 4% hús található) Ha ez mellé még mellé adsz néha húst is, az is bőven megteszi szerintem. Az én macsekom egészséges, nagyon jó kondiban van, látszanak az izmai is és a szőre is gyönyörű, hiába benti cica és ivartalanított.
2014. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mi kutyakonzervet mert az nagyobb mint a normál macska és olcsóbb is
2014. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!