Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy etessem a kicsiket? Sürgős!

Hogy etessem a kicsiket? Sürgős!

Figyelt kérdés
Született 3 kiscicánk 3 hete! Az anyjuk eltűnt, és nem tudom hogy most mit csináljak, hogyan etessem őket, mert maguktól még nem tudnak enni. Valami ötlet?

2014. jún. 16. 18:21
 1/4 anonim válasza:
[link] nekünk is ez segített! Sok sikert!
2014. jún. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sokat segített! :))
2014. jún. 16. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van módod kecsketejet szerezni akkor azt tudsz nekik adni! Ha nincs akkor lehet tápszert kapni cicababáknak! 3 hetesek akkor már elég ha egy hétig eteted őket, az én cicám 4 hetes volt mikor rátaláltunk és elfogadta, megette a junior kaját! Gondolom kénytelen volt, mivel hogy tök egyedül ugrabugrált a kertben! A nagyon kicsiket 3 óránként etetni kell! Ők már nagyobbak szerintem elég nekik a 4-5 óránkénti etetés! De a legjobb ha felhívod az orvost! Ivartalanításon nem gondolkoztál? Mi lesz a kicsik sorsa később?
2014. jún. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Esznek rendesen, de tehéntejet kapnak injekciós tű adagolójával és így sikerül etetni őket! Szerintem a fogzásba lesz amelyik elpusztul, de ivartalanításon még nem gondolkozok, hisz előtte még meg kell addig maradniuk! :/ Az anyjukat tegnap megtaláltuk, de sajnos elpusztulva! :(
2014. jún. 18. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!