Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Maine coon kölyök, de honnan?...

Maine coon kölyök, de honnan? Mire kell figyelni, betegségek stb?

Figyelt kérdés
Anyukámnak szeretnék cicája elvesztése után egy régen vágyott szép kölyökmacskát. Hobbi cica lenne, ezért ahhoz sem ragaszkodom hogy fajtatiszta legyen, amint lehet ivartalanítva lesz, apukám által. Átnéztem sok kennelt is de fogalmam sincs honnan lehet venni, kinek lehet hinni. A 40.000 ft-os cica szaporítótól van? A lényeg, hogy egy egészséges, szép cicát szeretnék, ezért általánosságban érdeklődöm.

2014. jún. 16. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Senkinek nem lehet hinni. Legjobban jársz ha nézel egy ingyenes szép cicát és a negyvenezredet félreteszed kötelező oltásokra. A szaporítótól vett fajmacskák nagyrészt jó eséllyel genetikai hibás beltenyészetek vagy éppen sima házimacska keverékek.
2014. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sebok ***** válasza:
Egy ilyen kölyköt 100-200 ezer forintokért láttam.De ha a neten rákeresel main coon kölyök ingyen elvihetőt is találhatsz.elmész,megnézek és sok sikert kívánok hozzá.viszont azt érdemes felmérni hogy egy röpke 10 kg ra megnövő macskának,aki hosszabb szőrű is tudjátok e majd a megfelelő körülményeket biztosítani..
2014. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is inkább ingyen örökbe fogadnék egy cicát!


Náluk érdeklődhetsz:

[link]


Gyönyörű kiscicákat tudsz örökbe fogadni (ha nem is innen hanem más állatmentő helyekről). És nem kerülnek 100-200 ezerbe mint fajtatiszta vagy mint egy 40ezres beltenyésztett macsek.

2014. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, de ideglenes befogadó voltam a Noé Macskamentésnél, mindent tudok róluk.

Nyilván minden cica aranyos, de én most konkrétan valamilyen külleműt szeretnék. Alapvetően kutyás vagyok és igen a kutyáimat sokszor ennyiért veszem, törzskönyvvel. Ha más nem jön össze, a cica is így lesz, de mivel nem ismerem a tenyésztői köröket itthon, ezért tettem fel a kérdést... Leginkább azt nem tudom eldönteni, hogy egy 40.000 ft-ba kerülő kismacska értékében lehet-e már bízni, mert ugye jó tenyésztőnél kutyásoknál almon belül is változik a kölykök összege minőségtől függően. 10.000ért szóba sem jön, én csak azt nem tudom, hogy egy jó tenyésztőtől hobbi célra, ivartalanítási kötelezettséggel eladott cica körülbelül milyen árban van. A fajtatiszta, nem fajtatiszta meg inkább arra utalt részemről, hogy nem ismertek-e esetleg olyan cicát, ami mondjuk pechére ivartalanítás előtt összeszedett egy nem kívánt almot.

2014. jún. 17. 13:40
 5/6 anonim válasza:
Azt a büdös, most néztem képet akkora mint a 6.os unoka öcsém
2014. jún. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ivartalanítási szerződésel szerintem tudsz venni 40e élrt ilyen falytájú cicát :)
2014. jún. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!