Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol vannak a macskák amikor...

Hol vannak a macskák amikor kb 1-2 hétre eltűnnek itthonról (kinti cica)?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 20:17
 1/6 Millaxi ***** válasza:
hááát pamacs általában csajozik bulizizk piál és dohányzik
2014. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kiscicát csinálnak! :-D
2014. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ivartalanított nőstény cica
2014. jún. 16. 20:20
 4/6 Medvi ***** válasza:
Erdőn, mezőn egerésznek vagy alkalmi másik gazdánál dorbézolnak jobb esetben, rosszabb esetben bezárják őket vagy felszállnak véletlenül egy autóra, az elviszi őket, valahol megáll, leszállnak és nagy nehezen hazatalálnak. Nem egy ilyen esetről hallottam. Volt, hogy a cica 6 hónap múlva került elő, lesoványodva.
2014. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az én macskám sose tűnt még el egy hétre, de napokra sem! Egyetlen egyszer tűnt el egy napra, de hazajött és soha többet ilyen hosszú ideig nem ment el! Talán a tiéd ivaros?? Az ivartalanítás nem csak a nem kívánt szaporulat elkerülése miatt kell, hanem a betegségek és az elmászkálás elkerülése miatt is!
2014. jún. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ivartalanitott és igen Gödöllőn élek ami egy város
2014. jún. 17. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!