Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen anyagú tálba adjak a...

Milyen anyagú tálba adjak a macskának inni és enni?

Figyelt kérdés
Fém, műanyag, üveg? Vagy mindegy milyen anyagból van, a lényeg, hogy minden nap kimossam?

2014. jún. 17. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
miénk műanyagból eszik/iszik.
2014. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Én műanyagból adom és hetente takarítom a tálait.
2014. jún. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Inni vagy kerámiába vagy fémbe. Ezek hőtartóbbak mint a műanyag,és nehezebbek is.

Ennivalósnak én fémet használok,mert nem veszi el az ízét az ételnek. A lényeg,hogy ne zavarja a cica bajszát a tál széle. Ha pici a tál inkább a kutyáéból isznak nálunk. A kajás mindegyy nekik,mert mindig mindent megesznek...

NAgyon kajásak a picikéim.:)

Én minden evés előtt elmosom a kajásat,a vizesbe új vizet rakok nai 2x és 2 naponta mosom ki.

2014. jún. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*mindegy
2014. jún. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Én eldobható műanyag tányért használok és hetente cserélem.
2014. jún. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én anno mikor befogadtam kitakarított margarinos dobozból etettem aztán idővel vettem neki rendes etetőtálat
2014. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!


Csoszri, ha nem túl nagy kérés, akkor megpróbálnál leszokni arról, hogy eldobható tálat használsz. Tudod a leendő gyerekeimet egy tiszta világban szeretném itt hagyni, nem a saját mocskunkban. Köszönöm!

2014. jún. 17. 21:19
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos muszáj lesz megpróbálnod együtt élni azzal a tudattal, hogy továbbra is eldobható tányérokat használok a macskám élelmezésében.

A jövő tisztasága pedig nem az én tányéromtól függ, hanem a népesség exponenciális növekedésétől.

2014. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem a te tányérodtól függ, de nagyon sokat számít.
2014. jún. 18. 21:48
 10/10 t9 válasza:
Én is az eldobhatóra fogok most áttérni, éppen így találtam rá a fenti kérdésre. Egy kerti party alkalmával több szemét keletkezik, mint ha hetente kidob vki 1 db műanyag tányért. Az állandó tálelmosogatás sokkal több kidobott szivacsot és tisztítószert jelent. Nem gondolom, hogy kevésbé környezetkímélő, mivel még vizet is használ hozzá az ember, utána meg fertőtleníthetem a csapot is, meg a gumikesztyű is jobban fogy.
2016. jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!