Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elég régóta kíváncsi vagyok...

Elég régóta kíváncsi vagyok már erre.!?

Figyelt kérdés
a macskák értik amikor egy ember szinte teljesen ott van mellettük,hogy miről beszél az illető?

2014. jún. 17. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem értik, csak a hangból következtetnek. Ha édesen gügyörészel nekik, akkor ők is nyugodtak, dorombolnak. Ha éles hanggal rájuk visítasz, akkor elrohannak, mert veszélyt éreznek. Szerintem átveszik a hangulatodat. ( Ha szomorú vagyok, a macskám odajön, és megvígasztal. Ha jó kedvem van, a macskának is jókedve van és boldog, játékos.)
2014. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az enyém szokott válaszolni, ha kérdezek, sőt, magától is elég sokat beszélget.

Azt, hogy konkrétan mit mondasz, nem értik, viszont szerintem nagyjából tudnak jelentéstartalmat párosítani.

Tehát kb olyan ez, mint mikor az ovisok idegennyelvet tanulnak. Értik a lényeget, csak nem tudják lefordítani

2014. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fogalmi vagy a mondatok összetett jelentését nem értik.

Amit értenek az a gazdi érzelmi állapota a hangból a testbeszédből és a feromonokból érzékelhető infók.

2014. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!