Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A két nagyobb fiú macskám...

A két nagyobb fiú macskám miért akar párosodni az egyik kisebb fiú macskánkkal?

Figyelt kérdés
Eddig semmi gond nem volt velük,az egyikkel még játszani is szokott ritkán a kicsi,de most nem hagyják békén,mindenhova követik,már beengedtem a kicsit,ezeket meg kizavartam,mert hát lehet,hogy fáj neki ahogy a hátát is összekarmolják,meg harapják,és satöbbi..ilyenkor mi bajuk van?
2014. jún. 17. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendesen meghágják? Nem csak verekednek?
2014. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kisebb fiú nem lány esetleg?
2014. jún. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Beonde válasza:
rejtett heréiüségről hallottam de rejtettpunciuságról még nem :) Biztos hogy a kicsi fiú?
2014. jún. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dominancia kimutatas, ezzel jelzik a kicsinek (ami ezekszerint mar nem is annyira kicsi, hogy rivalist latnak benne) hogy hol a helye.

Egyreszt. Masreszt meg kanosak, az a bajuk. Valamin/valakin le kell vezetni a levezetendot, es azon vezetik le, amelyik hagyja.

2014. jún. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen,biztos,hogy fiú.
2014. jún. 19. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!