Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mire jó egy macska?

Mire jó egy macska?

Figyelt kérdés
A kérdés nem provokatív, hanem inkább vicces akar lenni. Nem arra vagyok kíváncsi, hogy jó társ stb, hanem például a miénk: a legkiválóbb póktalanító a lakásban. :) Továbbá remekül elkapja a molyt, szúnyogot, legyet is, vagyis igazi bio-rovarirtó. :) Pókhálózni is szuperül tud a bútorok mögötti zugokban. És a tieitek mit tudnak még? :)
2014. jún. 18. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kétségtelenül jó rovarirtó az biztos, enyém betörőjelző is, morogva felébresztett amikor meghallotta, hogy egy idegen matat éjjel a teraszunkon.
2014. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Platypus ***** válasza:
100%
Elalvásgátló. Reggel amint felébredek és meghallják hogy sokat mocorgok, jönnek kunkorogni. Így esélyem sincs visszaaludni és elkésni valahonnan. Amíg alszom, nem piszkálnak, de ahogy átfordulok a másik oldalamra jönnek.
2014. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szalontai Réka válasza:
100%
Nekem a macskám télen melegít. :D Nem viccelek. Néha odabújik hozzám és ezzel melegít. A másik meg, hogy elkaptam régebben valami betegséget, és konkrétan végig mellettem feküdt mint egy védelmező. :) csak akkor ment ki enni, végezni a dolgát, ha én is. Nagyon jó érzés volt.
2014. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
megszabadít a felesleges dolgaidtól, és kényszerít hogy rendet tarts. Az én cicámnak mániája az ablakpárkányon/polcon/asztalon mászkálni, így nem hagyhatom ott a fontosabb dolgaimat, mert leveri :) . Nem hagy éhenhalni , az elmúlt héten 15 egeret fogott nekem a szomszédos mezőről. (és hozta a szobám küsszöbére).
2014. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nyáron vakondot hozott, letette a konyhakőre én meg mezítláb ráléptem.
2014. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kölcsönös szeretetre és egyoldalú gondoskodásra.
2014. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ellát bennünket kajával. Kaptunk már egeret, cickányt, pockot, vakondot, gyíkot, siklóbébit, verebet, galambot, aranyhalat, szitakötőt, rántott csirkét.

Kiváló beszélgetőtárs. Ha kérdezed, válaszol. Makog, brekeg, vartyog, nyávog, vinnyog, mindig van valami mondanivalója. Például hajnali háromkor, hogy "Megjöttem, szeressetek!" természetesen max hangerőn.

Segít havat lapátolni. Fejest ugrik a hókupacokba és nagy műgonddal visszarendezi az ellapátolt havat a járdára.

2014. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!