Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám húzogatja maga után...

A macskám húzogatja maga után a hátsó lábait, tud menni, de lehet hogy leesett valahonnan, vagy becsíptük az ajtónál. Fájdalomcsillapítónak lehet algopirynt adni? Mentholos, kámforos zselével (enyhítené a fájdalmait) be lehet kenni? Baja lesz tőle?

Figyelt kérdés

3 napja ez van. Eszik, meg minden, de ma sokat evett és egyszer csak azt vettük észre hogy hányt, és kakil és közben a fájdalmaitól fetreng. Alig kapott levegőt, és fájdalmában harapott már és fetrengett. Azt hittük, meg fog halni. aztán elmúlt a görcse és most alszik. Lehet hogy elérzéstelenedett az alhasa, vagy bélcsavadása volt?

A farka sem áll, hanem lefelé görbül:(

Nem tört el semmilye.


2010. jan. 3. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
állatorvos!!
2010. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképenne állatorvos!Ne kisérletezz otthon.Nem tudhatod mi baja van.Doki ajánlott!
2010. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha szereted őt, akkor már biztos orvosnál van és nemcsak nézed a szenvedését!

(Ez egy kamukérdés vagy tényleg vannak ilyenek?)

2010. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Semmi esetre sem adj a cicádnak embereknek kifejlesztett gyógyszereket! Vidd el állatorvoshoz és majd ő megmondja, hogy mi kell neki.
2010. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nos nem vittem el orvoshoz, de adtam neki napi 1/8-ad algopirynt, már kissé kezd javulni az állapota. Azért kérdeztem, hogy mentol v kámfor tartalmú kenőcsöket lehet e a macskáknak külsőleg adni.
2010. jan. 5. 14:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, szigorúan tilos!
2010. jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, mi lett a cicával?
2013. febr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!