Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Tegnap találtam egy kiscicát az út mellett .

Próbáltam neki tejet adni viszont nem fogadta el .

ma reggel adtam neki egy kis felvágottat de utána ki is hányta . Vettem neki dobozos macskaeledelt, szerintem ezt adhattak neki mert mikor meglátta hogy felbontom rögtön szaladt a lábamhoz , viszont utána elkezdett öklendezni , nagyon hörgött, habzott a szája. Nagyon megijedtem . Mi a baj ?



2014. jún. 20. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez most kegyetlen lesz:

Vagy vidd el azonnal orvoshoz, vagy hagyd ott, ahol van. Lehet, hogy valami a torkán akadt és attól nem tud nyelni, de akár valami idegrendszeri betegsége is lehet (így látatlanban akár veszettség, csak hogy huhogjak), amit nem ártana kezelni, vagy megakadályozni a továbbfertőzést

2014. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Medvi ***** válasza:
100%
Most miért kell halálra rémíteni? A veszettség nem ilyen. Viszont tényleg beteg lehet, úgyhogy jobb lenne állatorvoshoz vinni szegényt, hogy meggyógyulhasson.
2014. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Már hívtam az állatorvost ! :)
2014. jún. 20. 14:34
 4/4 Marton Tekla válasza:
lehet veszett! Amúgy nekünk 4 kiscicát fialt a szomszéd macska de mindig jön szoptatni őket!
2014. jún. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!