Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagy bajban vagyok! Találtunk...

Nagy bajban vagyok! Találtunk egy kb 8-10 hetes kiscicát, és hazahoztuk. A barátnőm allergiás rá, és nagyon csúnyán befulladt. Mit tegyek? Azonnal mennie kell.

Figyelt kérdés
menhelyre nem akarom adni, mert az biztos vég. De így ha holnapig nem tudom elfejezni ki kell dobnom.
2014. jún. 20. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Első körben állatvédőket, állatmentőket keresni, minden lehetséges fórumon.

Feltenni a hirdetési oldalakra a facén is van egy rakás macskás oldal hátha valakinek kell.

Esetleg keresd meg a Tetovált Állatmentőket és ideiglenes befogadó után érdeklődj.

A cicát nem tudjátok elkülöníteni egy másik szobában, addig, amíg nem rendeződik a sorsa?

2014. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. utána fogok nézni. sajnos nem tudjuk, mert ez egy egy szobás 28m2 es kis garzon. a fürdőbe van bezárva most is és nagyon sír... a barátnőm meg nem tud rendesen megfürödni sem így.... mindenhol ott a szőre...
2014. jún. 20. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Facés állatbarátok oldalai:


- Macskaszeretők, macskamentők

- Macska (cica) Rajongók

- Gazdit keresek. S.O.S

- Menedék Állatvédő Alapítvány

- Riadólánc Adatbázis Állatvédőknek


Mindegyik oldalra feltöltheted a cica képeit minél többen osztják annál hamarabb talál gazdira.

Egyébként meg bármelyik hirdetési oldal állat rovatába felteheted pl. a jófogásra is és társaira.

2014. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Néhány tipp: [link]

Egyébként hol találtátok? Hol van az anyja?

2014. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!