Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscica pár hetes hogyan...

Kiscica pár hetes hogyan lehet házilag féregteleniteni? én hallotam olyat hogy fél gerezd foghagymát meg kell vele etetni

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg hallottam olyat, hogy féreghajtót kell neki adni.

Pár száz forint, és még ér is valamit.

2014. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fokhagyma az orsóférget nem fogja kihajtani.
2014. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az egyes írja. Tabletta, bele pl egy kis konzervbe és ennyi. Pár száz ft. Leírást olvasd el h mennyit mikor lehet, vagy besz az állatorvossal.
2014. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fokhagyma max embernek jó, macskának nem sőt nem is tesz jót a szervezetüknek.Vegyél féreghajtót van már 100Ft-ért is állatpatikában.
2014. jún. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy foGhagyma...FoKhagyma van...

Semmilyen állat szervezetének nem tesz jót a hagymafélék etetése. Főleg nem egy pár hetes kicsinek. Alapból el kellene vinni állatovoshoz.

2014. jún. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld azt az 1-200Ft-ot tőle, amit féreghajtóra költenél. Oltásokkal hogy álltok, vagy azt is házilag akarod megoldani?
2014. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!