Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám tegnap este óta...

A macskám tegnap este óta erőlködik (vemhes) de még csak a 2. hónapban van. A hasa elég nagy. De amikor a többi macskámra rá jött a szülés akkor fojt belőlük valami. Neki teljesen tiszta a végbélnyílása. (Többi lent) <? >

Figyelt kérdés
Legutóbb 7 kölyköt hozott világra. Most is eléggé nagy a hasa, de még nem kellene neki szülni. Majd csak a jövő hónapba. Eszik rendesen, dörgölődzik hozzám,iszik és dorombol. Aztán fel kell néha és össze vissza járkál, aztán meg áll és erőlködik,nyafog. Olyan mintha kakilnia kellene. Mit csináljak? A szüleim nem engedik hogy állatorvoshoz vigyem. A közelbe meg nincs is. Meg utálják a macskákat, szóval állatorvoshoz nem birom vinni :((((
2014. jún. 21. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Keress egy másik állatorvost!Tedd cicakosárba és vidd!!!Én a helyedben megkérdezném a szüleimet hogy mégis miért nem engedik!?Elvégre a TE cicádról van szó nemde?Könyörögj nekik...
2014. jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de már annyit könyörögtem:( nem engedik meg :(((
2014. jún. 21. 16:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad!!!Hány éves vagy?Nincs idősebb barátod/barátnőd?1. vagyok
2014. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

és ha lehet belehal?

Az ivartalanítást még most is megcsinálná egy doki, ha ismered és jófej, részletfizetést is enged. Beszélj a szüleiddel, hogy nem jó játék évi 2x elletni a macskát, van elég kóbor cica. Ha meg baj van orvosi beavatkozás nélkül fájdalnasan meghal az állat.Sajnàlom tudom én leszek most a rossz, de ilyen szülők mellett, ameddig az orvost nem tudod bármikor kifizetni és elvinni hozzá (amihez rendszeres kereset kéne) ne tarts àllatot. Majd ha különköltözöl nyugodtan.

2014. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
13.vagyok
2014. jún. 21. 16:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem veszitek észre, hogy ez ugyanaz a troll, aki itt szokott garázdálkodni?


Választ egy cuki nevet, :( tesz a szöveg végére, minden szart beleír a kérdésbe, többek között direkt azt is, hogy már szült a macskája, beteg, nem tud mit tenni, stb.

2014. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező mi lett a cicáddal?
2014. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
még nem szűlt, eszik rendesen látszatra minden rendbe van vele. Még arra is gondoltam hogy lehet szorulása lehetett?.
2014. jún. 23. 09:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Meglehet hogy szorulása volt.
2014. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Remélem:)
2014. jún. 23. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!