Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik tápot adnátok ezek...

Melyik tápot adnátok ezek közül a kölyköknek? :

Figyelt kérdés

Lesz 2 kiscicám,hétvégén jönnek,holnap tervezek nekik tápot venni!

Tudom,hogy RC,Orijen stb. a legjobbak,de sajnos nem tudok nekik prémiumtápot biztosítani :(

Multi Fit Junior-ra gondoltam + itthoni kaja+tálcás/tasakos nedvestáp+ husi+ majd belsőségek 2-3 hónap múlva,ezeket így váltogatva naponta/kétnaponta/esetleg keverve :)


Szerintetek a Multi Fit olyan nagyon rossz???

Whiskast,KiteKatot kizártam,esetleg még a Friskiesen gondolkodom. :)


Köszi! :)


2014. jún. 24. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Alutasakos,konzerves csak hulladék.Bőven elé,ha kapnak húst + száraz tápot.

Az RC baromi drága,de nem nagy durranás.Van olcsóbban is jó minőség.

Nézd meg a Brit termékeit,vagy a JosiCat-et.A MultiFit nem nagy durranás.A Friskies pedig szenny :D

2014. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Maxitabi ***** válasza:
100%
A josera minette és a brit is egész jó áron van, és sokkal jobb,mint a multifit..
2014. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A multifit ezek közül a leg "nem szemetebb", de a mi cicáink pl. azt nem nagyon ették, nem volt szaga. netről lehet rendelni josicat-et (josera), az egész jó összetételű, a cicáink is szeretik és jó árban van.
2014. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Többféle tápot próbáltunk már, egyedül a multifit volt amit mind a kétszer kihányt, ki is dobtam többet nem próbálkoztunk vele. Igaz hogy sziámim van köztudottan válogatós és érzékeny gyomrú, de akkor is ez elég jelzésértékű volt. Nem kell hogy drága legyen, de nézd mindig a címkén az összetételt. A hús legyen legelöl és magas százalékban, színezékeket meg ne tartalmazzon!
2014. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!