Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség bepisil a cicám!?

Segítség bepisil a cicám!?

Figyelt kérdés
6.hetes kiscica, 4napja van nálam. Első nap bepisilt az ágyam közepébe, gondoltam ez még nem olyan nagy gond...Másnap normálisan az alomba piszkolt. Másnap megint az ágyamba. Ez miért van? Hogyan tudnám leszoktatni erről?
2014. jún. 25. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert még nagyon pici. Lehet ahonnan elhoztad, ott nem szoktatták hozzá az alomhasználathoz. Ennyi idősen még nem is kellett volna elhoznod! Ha látod rajta, hogy keresi a helyét azonnal helyezd be az alomba. A mellső lábaival kaparhatsz is, így tudni fogja, hogy ott el tudja ásni. Szerintem semmiképp se szidd le ezért, türelmesnek kell vele lenni és meg fogja tanulni szépen az alomhasználatot.
2014. jún. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi de félre értessz. Tudja használni az almot, az anyja megtanította. Nappal végképp semmi gond nincs, este pisil be az ágyba... Fél felkelni? :\
2014. jún. 25. 08:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat hetesnek még nincs annyi értelme, hogy meg tudja jegyezni az alomhoz vezető útvonalat. Majd kb egy hónap múlva.
2014. jún. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon korán hoztad el. Kb. 12 hetes koráig rengeteget tanul az anyjától a kismacska. Lehet, hogy te úgy értemezed, hogy már megtanulta az alomhasználatot, de az még nem jelenti azt, hogy az anyja nélkül is tudja használni mindig.
2014. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én cicám is 6 hetesen került hozzám. először ő is bepisilt kétszer ha jól emlékszem. Én is kaparásztam a mancsaival az almot szerintem ez használ. Az fontos még hogyha valahova bepisil jól takarítsd fel, mosd ki, mert ha megérzi a szagát könnyen lehet hogy legközelebb is odapisil.
2014. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!