Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 7-8 hetes kiscicát meg lehet...

7-8 hetes kiscicát meg lehet fürdetni? Úgy tűnik bolhája van, mert vakarja a kis füle tövét meg a nyakát.

Figyelt kérdés
Úgy tudom ilyen piciknél még nem lehet bolhairtó port, spray-t stb használni, meg kell fürdetni, utána megfésülni. Én azért tartok tőle, mert még elég kicsi, igaz már önállóan eszik.félek,hogy megfázik,beteg lesz a fürdetéstől.

2014. jún. 26. 18:57
 1/6 KGabi0000 ***** válasza:
A mi cicánk is ennyi idősen volt bolhás,amikor hozzánk került.Megfürdettük és befújtuk bolhairtóval.Nem lett semmi baja,amikor a Fresnapf-ba mentünk ott azt mondták hogy ilyen kicsi cicára nincsen bolhairtó,de ez hülyeség,nekünk nem volt más csak az otthoni Neostomosan és azzal fújtuk be.Nem lett semmi baja,szóval ne hallgass az állatkereskedési eladókra!
2014. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekünk is van egy fehér perzsa cicánk aki néha kaparja a fülét meg a nyakát,de én nem látok benne bolhát.Pedig többször átnéztem.Lehetséges,hogy csak viszket a böre.
2014. jún. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell megfürdetni, mert csak megfázítod, insecticid 2000 vagy panzi-pet bolhairtó spray használható kiscicára is.
2014. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Enyém 9 hetes, benti és szintén vakarózik néha. Olyan "bolhásan" . ( Régi cicámnál előfordult párszor, h az volt és akkor is így kaparta magát)


de naponta fésülöm, áttörlöm fenekét, mancsait stb. nem láttam benne egy bolhát sem.

2014. jún. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

insecticid 2000 nem állatra van...

Hívd fel az orvosotokat(állat)és beszélj vele,mert van csepp és spray is ilyen picire.Na meg nem mellékes,hogy nézd át,mert attól,hogy vakarja a fülét még nem biztos,hogy bolhás.

2014. jún. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 hetesen hoztam el egy cicát szörnyű körülmények között. Csont és bőr volt a szőrére ha ránéztél illetve fogtad a macskát érezted a bolhákat.. Nem volt más lehetőség egymás után 3x fürdettem meg. Majd go állatorvos féregtelenítésre, oltásra.. Azóta a cica már 16 hetes és egy gyönyörű pocakos cica. :) Semmi baja nem lett a sampontól. :)
2014. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!