Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám 2 éves és egy gumó...

Cicám 2 éves és egy gumó jelenik meg állandóan a fején. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

3-4 nap vagy egy hétig fáj neki, majd kifakad, nagyon sok genny és vér távozik belőle, pár nap alatt lelohad, majd megjelenik egy újabb. Mitől jöhet ki ez neki vagy mi ez?

Voltam vele orvosnál, de nem tudott vele semmit csinálni. Felvágta, kitisztította és nagyon sok pénz elkért érte. De nem mondta mi lehet.


2008. aug. 1. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
el kéne vinned egy másik orvoshoz...
2008. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha kifakad az jó. Nekem volt iylen cicám, 3 is.Kettőnek egy nap alatt kifakadt és elmúlt. A harmadikat egy hét múlva dokihoz vittem. Kiderült, h elverték és azért van, lila-zöld foltos is volt. Műtét után egy héttel már nem is látszott, össze se varrták, azóta nem jött vissza neki. Nekem 5000-be került.
2008. aug. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!