Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ezzel a döggel?...

Erlbella kérdése:

Mit csináljak ezzel a döggel? Milyen csapdát állítsak, hogy elkapjam?!

Figyelt kérdés
Van egy nyulam. A szomszéd macskája folyton átjár hozzánk éjszaka, és nem hagyja a nyulamat. Ma kimentem a nyulamhoz, és a macska belekapott a szemébe.Ha csak kinyitom az ajtót akkor már elszalad! Segítsetek, hogy kapjam el azt a dögöt légyszíves!
2014. júl. 2. 14:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
Mondd meg a szomszédodnak hogy zárja be a macskáját. Ha nem teszi akkor fenyegesd meg hogy elviteted a macsekot.
2014. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem engedem ki éjszakára a nyulam,a ketrecben van és nem megfenyegetni fogom a tulajt,hanem elviszem a macskát jó messzire -_- vagy nyakon öntöm 3 vödör vízzel :D
2014. júl. 2. 14:59
 3/15 anonim ***** válasza:
10%

vhol megtudom erteni, nekem a kocsim teljes festese banta, allandoan szivoznak a kutyakkal, bejott, felmaszott a kocsira, 30Kg os kutya meg felkuzdotte magat utanna...

amugy kutya jo ellenszer. nekem is volt nyulam, nappal kin kutyakkal, de o ejjel bement.

2014. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Pedig a másodiknak igaza van.

Először beszélj a szomszéddal. Ha tuskó és szarik bele, azt meg lehet próbálni, hogy a vödör víz helyett amikor észreveszed (meglesed) a macskát, hogy megy a nyulad felé vízipisztollyal "meglövöd". Nem árt a macskának, de frászt kap tőle. Így talán elkerüli a portád.

Egyébként meg ha a macskásoknak ledögözöl egy macskát, akkor ne csodálkozz, ha bunkó válaszokat kapsz.

2014. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem érdekel :P nem fogok sz@rozni a a vízipisztoly módszerrel,attól ugyanúgy visszajön :D ebben a témában nem érdekel a macska
2014. júl. 2. 15:09
 6/15 Medvi ***** válasza:
Nem értem, mi lehet a gond. Nekünk van több cicánk is, és egy nagy házinyulunk szabadon a kertben, csak éjszakára zárjuk be a nyulat, nehogy megegye a nyest. Teljesen jól elvan a cicákkal, még mosdatják is egymást és összebújnak néha. A nyulat ki kellett heréltetni, mert üldözte a szerelmével a cicákat, szegények nem győztek felmenekülni a fára előle, mert meg akarta hágni őket. Azóta tök jól elvannak együtt. Milyen nyulad van, pici még? A nyúl nem zsákmányállata a macskának, nem akarja bántani, csak unatkozik és játszani szeretne vele. Nem értem, miért kellene bántani. Honnan veszed, hogy a macska kapott bele a nyúl szemébe? Láttad az esetet, vagy csak ezt hiszed? Bármi megszúrhatta neki a ketrecben. Be van oltva a nyulad myxomatózis ellen? Ha nincs, akkor szúnyogháló kellene a ketrecre, mert különben rövidesen elpusztul ebben a szúnyogok által terjesztett halálos nyúlbetegségben. A szúnyoghálón a cica sem tudna benyúlni, dupla haszon.
2014. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyuszidat kéne olyan helyen tartani, ahol nem fér hozzá semmilyen állat. Nálunk egy kis sufniba vannak bezárva éjszakára, de ha ez nálad nem megoldható, akkor is barikádozd el valahogy. Sok a kóbor macska, ha ezt az egyet ki is iktatod odaszokhat simán egy másik is.
2014. júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A neked nem tetsző válaszokat a legkönnyebb töröltetni... :)
2014. júl. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Te is csak egy állatkínzó nyomorék vagy kérdező.

A pokolban macskák fognak lehugyozni miközben egy gödörben nyulak zabálják a húsod. LOL.

2014. júl. 3. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pedig állítólag lány, a nickneve elég lányos. Illetve nem lány, csak feminin képződmény, még humanoidnak sem nevezném. Egy ember meg tudja oldani értelmesen, kínzás nélkül a problémáit, és nyitott az erőszakmentes megoldásra. A kérdező viszont nem tartozik ebbe a csoportba.
2014. júl. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!