Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék egy kiscicát de van...

Szeretnék egy kiscicát de van nekem egy 4 éves nőstény cicum. Hogyreagálna ha hoznék mellé egy kicsit? Nem fojtaná meg? Valószínű fiúcica jönne de nem biztos, mit fogadna el szívesebben szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Nekünk világéletünkben több macskánk volt, és mindig úgy, hogy valami miatt újabb jött a régiekhez. Volt köztük bőven kiscica is, nagy cica is. Sosem volt semmi probléma. Legrosszabb esetben első pár találkozáskor fújnak egymásra, vagy az egyik a másikra, aztán megszokják egymás jelenlétét.
2014. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem bántják a jövevényt, csak látványosan utálkoznak rá pár napig-hétig, meg a gazdira is megsértődnek olyankor a már meglévő cicák. Sok szeretet és akkor nem lesz gond.
2014. júl. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért csak óvatosan. Nem akarlak megijeszteni, de addig amíg nem vagy benne 150%-ig biztos hogy a nagy nem bántja a kicsit ne hagyd őket kettesben.

Régebben nekünk is sok macskánk volt, ők nagyon jól kijöttek mindig az új jövevényekkel. Sőt a szomszéd 2 hónapos kiscicáját is átszoktatták hozzánk.


Most egy ivartalanított nőstény cicám van (6 éves), azt tudtam hogy a felnőtt idegen cicákat nem szereti, mert eddig bármilyen kóbor cica betévedt a kertbe mind elzavarta.

1,5 hónapja 2 hetes kölyköket fogadtam be. Gondoltam a picikkel egyszerűbb lesz össze szoktatni, de nagyot tévedtem. Minden nap megpróbálom őket össze engedni, de a nagy nem csak fúj a picikre hanem szabályosan támadja őket. Már mindent próbáltam, de sehogy sem akarja elfogadni őket. A legszörnyűbb látvány pedig az amikor a kicsi szúnyoghálón belül, a nagy kívül és a nagy szabályosan a nyálát csorgatja a kicsire és nyalogatja a száját mint amikor a finom falatot várja. :(

2014. júl. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!