Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy vigyek el egy 1hónapos...

Hogy vigyek el egy 1hónapos kiscicát 8 órás útra, tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés
Árva kiscicaként neveltem, mamámhoz vinném el, mert ott jobb helye lesz. 1 hét múlva indulunk.. Még nem szobatiszta, és cumisüvegből etetem.. Hogy vigyem el? Gondolok itt: szállítódoboz, elaltatás, pisi-kaki ügy, stb..

2014. júl. 2. 22:04
 1/2 zizi12 válasza:
jujj az kemény dolog :/ de szerintem egy dobozban vagy valami ilyesmiben ahol nyugodtan elvégezheti dolgát.vigyél persze neki enni és útközben etesd meg.és a doboz ne legyen túl nagy mert gondot okozhat az utazás alatt.ha pedig nagyon nyugtalan esetleg sír akkor előre kell kérni nyugtatót vagy altatót az állatorvostól
2014. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sebok ***** válasza:
ha tudsz valakitől szállítót kérni semmi gondod nem lesz vele.végig nyávogja stb..max tegyél bele jó nedvszivó újságot valami tiszta rongyot neki.4 hetes cica már puha dolgokat kell hogy egyen májkrém,parizer pl... de ha van cumisüveg az itatása is meg van oldva.én semmiképpen nem altatnám... jah ha van vmi kis plüss állatkája amihez odabújhat azt pl kifejezetten szeretik..
2014. júl. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!