Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Abba fogja hagyni a nyavogast?

Abba fogja hagyni a nyavogast?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy kimacskat es folyton nyavog amiota idekerult.Azt mondta a gazdaja,hogy meg voltak testverei es szerintem hianyoznak neki vagy nem is tudom mi baja van.Mit tudok tenni,hogy hamarabb megbaratkozzon az uj kornyezettel es ne nyavogjon fojton???
2014. júl. 3. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyávoghat azért mert nem megfelelő a kaja, valami hiányzik. ha nagyon pici még, így etesd:

[link]


Ha már nagyobb mint két hónapos, akkor foglalkozz vele többet, illetve biztosíts neki macskajátékokat, labdát, gyurmászolható plüssegeret plüsspatkányt.

Kismacskának gyakran kell enni, mert intenzív növésben van.

2014. júl. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A cica keresi a mamáját, a testvéreit. Énnemrég találtam egy erdőbe kidobott picit, valószínű, aznap dobták ki, mert egész nap keservesen sírt, hívta a mamáját. A szomszéd anyamacska nem is tudta hova tenni, jött volna érte, mintha a sajátja lenne. Ezt a sírást abba fogja hagyni holnapra vagy holnaputánra, minél többet játszol vele, annál előbb. Labdázzatok, készíts neki "pecabotos" játékokat, ha elalszik, simizd, hogy érezze, hogy biztonságban van. Ami nálunk a nagy kedvenc (minden cicám a mai napig imádja) egy madzag végére alufóliagalacsint gyúrtam, azt húztam előttük, azzal órákat képesek játszani. Egyszerű, olcsó, szórakoztató, mert jól zörög, ráadásul csillog is. :)
2014. júl. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akar jatszani egyaltalan csak bujkal.A dobozaban meg egyenesen utal lenni,beletettem es mindent megtett,hogy kijusson.Ezzel ellentetben az agy alatt meg a szekreny alatt nagyon jol erzi magat.
2014. júl. 3. 11:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott ahová elbújik, csak tegyél oda valami ruhát, hogy ne a hideg padlón feküdjön.

Közelbe kaját, vizet, almost. Majd rájön, hogy nincs veszély, győz a kiváncsiság és előjön felderíteni a terepet.

Persze eleinte a szokatalan zajokra rögtön visszaszalad.

2014. júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!