Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen nevet adnátok neki?

Zizi12 kérdése:

Milyen nevet adnátok neki?

Figyelt kérdés
Valami különleges nevet szeretnék a cicának amit most fogadtunk be. Fiú,fehér alapon vörös foltokkal és kis termetű. Eleinte félt tőlünk de most már szinte egész nap nálunk van,közel enged magához viszont megsimogatni nem hagyja magát.Ezek alapján tudtok neki valami klassz nevet? Előre is köszi a válaszokat :)

2014. júl. 3. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Heló, szerintem a Thomas ( Tomássz ) mint a mesében, az is olyasmi színű mint a tied és az is rossz kis macska, szerintem szép lenne a Tom :)
2014. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szia. Ha valami külölegeset szeretnél, lehetne Adolf, Alex, Alfréd, Artúr, Armandó, Benjámin, Berci, Benő, Bendegúz, Bernát, Leó. Nekem ennyi jutott az eszembe! Remélem tudtam segíteni.
2014. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jó név lenne pl a Szókincs vagy a Fantázia.
2014. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kabos , a foltjai miatt
2014. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Samu, Pippin, Trufa, Gimli, ők pl mind vörösek.
2014. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Gyémántlány ***** válasza:

Itt válogathatsz kedvedre!

[link]

Én személy szerint a Fahéj nevet adnám neki, de hasznosabb, ha a linkben található rengeteg sok cicanevet is átnyálazod!

Majd írd meg, melyik mellett döntöttél! :)

2014. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Freddie
2014. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) Samu biztos nem lesz mert úgy hívják a kutyánkat :D de gondolkodok a Trufán,a Fahéjon,és a Tomon
2014. júl. 5. 11:53
 9/13 A kérdező kommentje:
vagy még esetleg a Freddie :)
2014. júl. 5. 11:54
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem ne mi adjunk nevet a TE macskádnak.neked kell kitalálnod
2014. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!