Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. A macskám terhes és...

S. O. S. A macskám terhes és nem tudom mi baja van. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Egész nap csak nyávog, nem eszik semmi pedig ott van elötte a kajája...ÉS remeg is.Nagyon megijeszt.és most a szülés elött van?? vagy mi baja???!!

#remegés #A macskám terhes #egész nap nyávog
2014. júl. 3. 22:23
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nyugi,a jelek alapjan ellesre keszulodik vagy ahogy te irod szulni fog,bar ok inkabb ellenek.Ilyenkor hagyni kell oket,elbujnak egy biztonsagos helyre hogy ott hozzak vilagra kicsinyeiket,nem szabad oket ilyenkor zavarni.Persze ha nagyon aggodsz fel szemmel nezhetsz ra.osztonbol tudjak mi a dolguk.
2014. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, régóta vemhes? Mert akkor valószínűleg tényleg csak itt az idő. De ha még korai, akkor lehet gond van. Valószínűleg reggelre kiderül, általában éjjel vagy hajnalban ellenek elvileg. Arra azért ügyelj, hogy legyen előtte víz.
2014. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ohh.Köszönöm szépen akkor most már megnyugodtam:) De akár most este is lehetnek kiscicák, vagy mikorra várhatóak?
2014. júl. 3. 22:40
 4/13 anonim ***** válasza:
Elleni fog. El fog bujni, valami kis szuk helyre, az elso napokban nem erdemes piszkalni, mert siman megtamad, de azert fel szemmel nezz ra, hogy minden oke-e. Eleinte nem valami baratsagosak a cicamamak, de ha lassan es ovatosan mesz oda, akkor nem lesz gond, na meg persze feltakaritani is fel kell valamelyest alatta.
2014. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 legion ***** válasza:
Csinálj neki egy kis félreeső,bélelt helyet,ahol megellheti a kiscicákat.És ne nyúlj a kismacskákhoz,mert ha a szagodat átveszik,nem fogja szoptatni őket.Majd írd meg,ha meglettek a macskák!
2014. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rendben!! És köszönöm szépen hog segítettél!!
2014. júl. 3. 22:53
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kismacskáknak mi lesz a sorsa? Teli vannak a menhelyek kidobott, megkínzott kiscicákkal...

Bár a kulcsszavakat nézve valószínűleg ez is csak provokáló kérdés.

2014. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__5842875-s-o-..


és tényleg, ugyanaz az emberke szórakozik...

2014. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%

Az én macskam is vemhes volt es a lakasunkban ellett ejszaka, fel is keltett, de én nem vettem eszre h elotte nem evett, bar nem emlékszem mar erre, regebben történt.

Szerintem is elleni fog egyebkent, es tenyleg keres majd egy helyet, ha te nem csinálsz neki valami jot, de arra vigyázz hogy ahol megszülte a kölykeit, oda fogja visszahordani mindig, akarhova is viszed el őket, szoval elore jelolj ki vmi jo helyet neki, bar koránt sem biztos h neki ia tetszeni fog, de tartsd majd ott.

Ha jon a pillanat azt észre veszed, mert furán fog lélegezni es nyávogni eleinte, tatva lesz a "szája". Aztán jonnek a kiscicak.

De nem tudom egyesek milyen zagyvasagokat irnak... Ha szeret a macskad akkor nem fog bántani, én vegig neztem ahogy szül es nem bánta, nem támadott es semmin pedig vilagitottma is elem lámpával, es a kiscicakat ia megengedte h másnap megsimogassam, meg o magat is, es ugyanugy szoptatta őket. Szoval szerintem ettől ne félj, ha eleve ragaszkodó cica.

2014. júl. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!