Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S! Holnap hoznak egy...

S. O. S! Holnap hoznak egy macskát de nincs neki mág véve alom. És milyen lenne jó neki?

Figyelt kérdés
Én arra gondoltam hogy müanyag virágtartó lenne,az jó neki? És hogy mi kell bele? Meghogy milyen almot kéne venni?

2014. júl. 3. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicsit sok már ez az s.o.s. trollkodó kérdés-roham.
2014. júl. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia holnap első utad az állatos boltba vezet. Macskaalom tálca kell neki mert a virágtartóból kikaparja a macskaalmot. A legeslegjobb az a fajta alom ami ilyen átlátszó kavicsos de sok macska nem szereti így első körben javaslom a sima almot. Ja amúgy ezeket akár tescoba is be lehet szerezni ha van a közeletekben éjjel nappal nyitva tartó akkor SPURI !
2014. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ma este megellik, de csak holnap hozzák? Kicsit belekavarodtál a morzéba, úgy tűnik:


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__5844522-s-o-..

2014. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a második válaszolónak! Az elsőnek:Nem kérek olyan válaszokat amik nem ide tartoznak!!! És főleg nem bántoakat!! Én tényleg SOS-be kértem!! Ha nem nem tudod rá a választ akkor inkább ne is írj ide !! nem vagyok kiváncsi a te véleményedre!! nem azért írtam ide mert hogy nézzem a te baromságos válaszodat!!
2014. júl. 3. 23:19
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést nem én írtam már bocsii! :))
2014. júl. 3. 23:20
 6/9 A kérdező kommentje:
A terhes macskát azt nem én írtam :)) Már bocsánat, nekem most lesz elösször kandúr macskám!!
2014. júl. 3. 23:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem jó a virágtartó. Rendes alomtál kell, meg kiszedő lapát mellé, azzal ki tudod szedni a végtermékeket. A mi cicánknak a Belany ultra macskaalom vált be, első pár napban ébredés és evés után bele tettük, azóta oda jár.
2014. júl. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az legyen az első hogy megveszed neki az almot!Attól függ hogy mikor hozzák a kicsit!Ha délután akkor ráérsz még elmenni a boltba!De ha reggel akkor az legyen az első dolgod ha felkelsz!!
2014. júl. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sebok ***** válasza:
ha irodafélébe dolgozol tökéletes a nagy fénymásolós doboznak a teteje is nem kell elmosogatni méretre elég ha teli van kuka,persze amellett kiszedni amit ki kell belőle
2014. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!