Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vigyáznátok úgy egy kiscicára,...

Vigyáznátok úgy egy kiscicára, ha még nem volt oltva, féregtelenítve is csak 1x, és kijár?

Figyelt kérdés
Nekem is van 2 cicám, őket nem engedem ki, nehogy a kisfiamnak vmi baja legyen, ha együtt játszanak. Másrészt sztem a kandúrom nem örülne még egy jövevénynek. Túlaggódom szerintetek vagy ez tényleg nem okos ötlet?
2014. júl. 6. 09:52
 1/4 Nikike** válasza:
Hát ha kölyök cica akkor nagy baj nem lehet! Viszont akkor érdemes a kisfiadtól valahogy távol tartani mert azért akkor betegségei lehetnek a macskának mármint úgy értem,hogy az alapvető oltás nélküli betegségek!
2014. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ivartalanitasd ,mert később agresszivá fog válni. És mindent össze pisil.
2014. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Azért nem mehetnek ki a macskáid, hogy a kisfiad ne kapjon el tőlük semmit?

Mennyi idős az a gyerek?

Egyébként meg nem kell ahhoz kijárni, hogy "megbetegítsék" a fiad.

Ha ilyen pánikolós vagy, akkor nem nagyon kéne egy oltatlan cica, mert még a végén alkap vmit szegény gyerek. Ebolát, pl.

2014. júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egészséges cica, akkor nagy baj nem lehet. A cicád viszont nem fognak neki örülni.
2014. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!