Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszi meg a macskám...

Miért nem eszi meg a macskám a jobb eledelt?

Figyelt kérdés
Most néztem, hogy a whiskas nagyon nem jó mert tele van ízfokozóval, és hús% is alig van benne. Eddig mindig azzal etettük. De most adtunk neki egy nem olyan márkás 40%-os pástétomot, és nem eszi meg. Ez azért is lehet mert nincs benne ízfokozó, és rászokott arra? hogyan tudnám erre az ételre szoktatni, mert a whiskas drága is, egészségtelen is. viszont van jóóóval olcsóbb egészségesebb is..

2014. júl. 7. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:

a macskák nagyon finnyásak tudnak lenni és valószínűleg az ízfokozó miatt is van egyszerűen jobban szereti a másik ízét

kb úgy tudnám elmagyarázni hogy van egy ember aki egész életében zsíros műkajákat evett hamburgert stb...és persze hogy nem akarja megenni az egyszerű finom párolt zöldségeket


Hagyd kint a táljában előbb utóbb úgy is meg fogja enni ha éhes :)

2014. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen igazad van :) Akkor mindig kirakok neki csak olyat, ha nagyon éhes lesz akkor úgyis megeszi, és majd rászokik, nincs más választása :D
2014. júl. 7. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen,hozzászokot az ízletesebbhez,ezért kicsit nehéz lesz váltani.Előbb-utóbb a másikat is megeszi majd;rájön,hogy nincs más,azt kell megenni,amit kap. :)
2014. júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert a jobb minőségű kaja nincs tele ízfokozóval :) A nyafkább és idősebb macskák meg az új ízekért sem rajonganak. A mi macskáink ezért keverve kapják az új kajákat.


(Ilyen melegben meg nem biztos, hogy jó ötlet előhagyni neki.)

2014. júl. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. igen akkor ízfokozó függő lett..:/ de nem értem, h ha a whiskas ilyen híresneves drága, mégis ilyen rossz, akkor egy olcsó aldis miért jobb? lehet h az a baj h nem jó mert aldis? :/
2014. júl. 7. 16:53
 6/7 anonim ***** válasza:

1-es

hát ez marketing nem mindig a legdrágább márkásabb a jobb gondolom régen jó minőségű volt (meg rengeteget is költenek a reklámra) és most már úgy gondolják úgy is megveszik akko olcsóbban megússzuk az előállítást


ez kicsit OFF nem rég vettem magamnak Chanel sminket (20 ezer ft-ért) nagyon szép doboza volt még kis táskát is kaptam mellé és amikor kipróbáltam azt hittem elájulok a 2 ezer ft-os miss pottis sminkek esküszöm ezerszer jobbak csak nincs olyan nagy reklámja

2014. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nagy cégeket régóta azzal vádolják, hogy olyan adalékokat kevernek az ételekbe, amik az állatokat függővé teszik. Én nem adok nekik whiskast meg ilyesmit, olcsó tápot kapnak, folyton váltogatva az egészségesek, vidámak, életerősek. Az öreg kandúrom 13 éve ezeket eszi és kutya baja.
2014. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!