Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb 1,5 éves kandúr és nőstény...

Kb 1,5 éves kandúr és nőstény kiscica összeszoktatása lehetséges? Vagy ne is strapáljam magam, a kicsi még 6,5-7 hetes.

Figyelt kérdés
Mondjuk már próbálgatom , de elég vegyesek a kandúr reakciói,0,5-1m-es körzetben megtűri a kicsit , de amikor az menne játszani, akkor nagy fúj, csapdos, igaz ez utóbbit ha jól láttam karom nélkül teszi.

2014. júl. 7. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt olvasd el: [link]
2014. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem ha a kandúr nincs ivartalanítva, nagyon kicsi az esélye, hogy jóban legyen a kicsivel, ráadásul ha a lánycica felnő, meg akarja majd pározni...azt hiszem, érdemes lenne ivartalanítani egyiket, szerintem jobb viszonyba kerülnének akkor :)
2014. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

látom csak vidéken működnek jól a dolgok.

macskákat csak párban és azonos alomból (azaz tesók) szabad tartani. Lehetnek azonos neműek vagy keverve. Kis korukban legalább lesz kivel játszaniuk, utána együtt védik a territóriumokat.

1 macska csak "meghülyül".

Össze szoktatással lehet próbálkozni, kicsi eséllyel.

A házi macskák ősei nem falkákban éltek.

2014. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ de kb 2 napja már játszik a kandúr a kicsivel . Eredetileg két nagy cica volt egy helyről, de nem egy alomból , egy kandúr és egy nőstény, de sajnos a nőstény elpusztult a kicsinyét pedig mi neveljük,úgy néz ki sikerrel, igaz kis vadmacs , de majd kialakul.:)
2014. júl. 11. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!