Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egerésző (cca kinti) macskát...

Egerésző (cca kinti) macskát milyen időközönként érdemes/ajánlott féregteleníteni és mivel? Drontal?

Figyelt kérdés

Az illető macska tavasztól őszig nagyrészt az udvaron és a környéken van, szokott egerészni is. (Télen vagy nagy hidegben szeret csak bejönni.)

Kap itthon is enni, de azért elkapja az egeret is.



2014. júl. 8. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
ha férges akkor azonnal kezeltetni kell, egyébként fél évente szokás (a miénk mondjuk szobacica, a kintieknél nem tudom mennyire gyakori:)) ezenkívül ugye oltani folyamatosan oltsátok rendesen:) És vigyázzatok az egérrel, mert soha nem lehet tudni mérgezett-e. Sajnos mi ezt már egyszer megjártuk :(
2014. júl. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nem tudom, hogy férges-e. Szoktam neki adni Cestal Cat tablettát.

Át kellene térnünk a Drontalra?

Közben a drontal.hu oldalon találtam egy vonatkozó adatot: "Ezért rendszeresen egerészõ macskánál a javasolt az általánosnál gyakoribb, akár havonkénti féregtelenítés."

[link]

2014. júl. 8. 09:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Negyedévente érdemes, az én állatorvosom a Cestal-t javasolta,
2014. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A miénk kinti cica, bár nem egerészik. Fél évente kap féregtelenítőt.
2014. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. júl. 14. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!