Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! A cicáim meg fognak...

SOS! A cicáim meg fognak halni? Lent

Figyelt kérdés
elmentünk 10 napra nyaralni és a papám közel lakik hozzánk úgyhogy őt kértük meg hogy etesse a KIScicáimat. Amikor hazaértünk egyből megláttam hogy csont soványak a cicák és megetettem őket de csak nyalogatták, és az egyik egy falatot sem evett! aztán apa megnyugtatott hogy napról napra vissza fog térni az étvágyuk ,de ma reggel sem ettek! még kicsik úgy féltem őket mit tegyek???a papámra nem fogom többet bízni őket ha életben maradnak
2014. júl. 8. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha a pap ad hibája, akkor nem fognak meghalni.. Lehet hogy betegek, nem?
2014. júl. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
szerintem nem betegek mert nyaralás előtt rohantak utánam meg felugrottak az asztalra olyan jó étvágyúak voltak,de most mivel a papa nem etette őkek így nem is esznek semmit :(
2014. júl. 8. 10:49
 3/14 anonim válasza:
A legjobb lenne, ha szakember véleményét kérnéd ki. A papa meg szerintem nagyon gondatlan volt, legközelebb ne bízz rá semmit és senkit, amiről gondoskodni kell.
2014. júl. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Abban semmi logika nincs, hogy azért nem esznek, mert 10 napig nem kaptak rendesen enni. Annál nagyobb étvágyuk kellene, hogy legyen.

Én megmutatnám őket az orvosnak, hátha összeszedtek valami fertőzést.

2014. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Egyébként nekem nem sok közöm van az állatorvosláshoz, de ha sokáig nem került táplálék a gyomorba akkor az összeszűkül, és kell neki idő míg tágul és elegendő ételmennyiséget be tud fogadni. Ha nem esznek akkor ez a folyamat még lassabb lesz, annyi tudsz te magad tenni hogy pépes étellel eteted őket és sok folyadékot adsz nekik (hogy a vitamiok pótlódjanak, szerintem gyümölcslé vagy tej az ami kellhet nekik, de ne egyszerre mert abból durva hasmenés lesz) Én logikusan gondolkodva ennyit tudok tanácsolni, de elengedhetetlennek tartom hogy felhívj egy szakembert.
2014. júl. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Kedves 11:02 ! Lehet hogy a józan ész szerint nem logikus, de a gyomor az alkalmazkodik, és a gyomor üressége küldi azokat a hormonokat az agynak, amitől éhségérzetet érzel. Na most ha annyira össze van szükülve hogy nem érzed üresnek akkor akár hiszed akár nem nem kívánod az ételt. Igyál meg 2 liter vizet. Tápanyag nem jut a szervezetedbe, de éhes az nem leszel.
2014. júl. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ja és régen sok vizet ittak mostmeg egy mortyot sem akarnak
2014. júl. 8. 11:07
 8/14 Sebok ***** válasza:
lehet hogy egy kis depresszió is besegít mindebbe amit leírtak,de lehet egy kis férgesség is.bár nem tudom mennyire kicsik.ne is adj nekik hirtelen enni mert még ha be is zabálnának vissza ki is jönne habzsolás miatt..
2014. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Medvi ***** válasza:
Talán megkérdezhetnéd a nagypapádat, hogy etette-e őket, és hogy mióta nem esznek. Ezek alapján biztos vagyok benne, hogy betegek, ha kinti cicák, akkor találhattak volna kaját másfelé. Vagy be voltak zárva étlen-szomjan?
2014. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nagyon keveset adott nekik enni
2014. júl. 8. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!