Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám gerince autóbaleset...

Cicám gerince autóbaleset miatt zúzódott, farka eltört. Menni tud, alacsonyabb helyekre felugrik, viszont a pisit maga alá engedi és kakilni is sokszor, részletekben tud. Ma hányt is, de az még lehet normális. Szerintetek mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Ezt a kérdést az állatorvosnak kellett volna már feltened nem ide irogatni.Elég nyugodt vagy ha egy ilyen baleset után nem az orvosnál vagy.
2010. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Vidd el állatorvoshoz, az is lehet, hogy elég komoly baja van. Mindenképpen vidd el orvoshoz még most, nehogy késő legyen.
2010. jan. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Bocsi: "most", nem úgy értem, hogy azonnal.. Mielőtt az okoskodni imádók belémkötnének :)
2010. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

KÉRDEZŐ !!

Rajtad is azért meg kell h mondjam ,eléggé meglepődtem, h ilyen rossz állapotban van a cicád és nem viszed azonnal orvoshoz.A leírtak alapján abszolút indokolt állatorvoshoz vinni, akár az ügyeletre is.Nézz utána hol van a területileg illetékes állatorvosi ügyelet!Ha még nem indultál vna, akkor sztem azonnal indulj, mert a balesete miatt lehetnek a macskának belső sérülései, amibe akár rövid időn belül bele is halhat, ha nem kap orvosi ellátást!! Sok sikert és jobbulást a cicának !!

2010. jan. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
valszeg elvitte, honnan tudná amúgy, hogy pontosan mije törött, meg zúzódott?
2010. jan. 7. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi van a cicával?
2010. jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
igen szerintem is elvitte kül. nemnagyon tudná h mije sérült...de az egy dolog h akkor elvitte de megint elkéne vinni ráadásul minnél hamarabb!!!!! lehet h kapott egy kisebb sokkot a cica!
2010. jan. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat TERMÉSZETESEN az volt az 1. hogy elvittem orvoshoz,aki megröntgenezte,kapott cseppeket.Azt mondta,1 hétig ne engedjem ki,ha nem javul vigyem vissza.Hát az lesz.Pedig nem is az én cicám, csak én etetem, én viszem orvoshoz, én szeretgetem a kis harci-marcit-tehát mégiscsak az enyém.
2010. jan. 7. 20:46
 9/14 A kérdező kommentje:
Már 3szor voltunk más-más dokinál,az 1.eredménye fentebb,a 2.:ödéma van a gerincénél ami nyomja az ideget ezért nem érzi a vizelési ingert két hét múlva jobban lesz 3.:nincs ödéma,viszont tele van a hólyagja,azt minden nap ki kell nyomni (megmutatta) mert különben nem gyógyul meg a cica. Én biztos hogy nem nyomom ki,mert mint mondtam nem az enyém ezért félek tőle,mert ő bizony harci-marci vadállatka, és az fájni fog neki.Ja és szájon át adjak neki B1tablettát.Én????Kajában megpróbálom, de szerintem reménytelen.Én azért írom ide ki a kérdésemet és észrevételeimet,hátha valaki tapasztalatból tud rá valami HASZNOSAT mondani.Orvos nálam természetes, 10 macskám van! Már csak, mert 14 lehetne :-((( Azért köszi.
2010. jan. 15. 19:57
 10/14 anonim ***** válasza:

Hú, neked nem lehet könnyű. Lehet, hogy a fájdalmai miatt kakil részletekben, nem?


Én is tettem fel egy kérdést, tudnál rá válaszolni, kedves kérdező?

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__603048-miert..

2010. jan. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!